Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9336 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowa oferta Neostrady w Tepsie , rafmart 3/06/03 22:12
http://www.telekomunikacja.pl/...owy/n.php?id=2880

Chwala sie, ze abonament potanial z 212 na 199. Tylko zapomieli,
ze jak klient podpisywal umowe na 12miesiecy to placil
po 191 !!! Tak wiec abonament zdrozal a nie potanial !!!
Zlodzieje. Trzeba umiec napisac, ze obnizono abonament a
faktycznie go podniesc.
Rafal

  1. Coż dla ludzi którzy podpisali na czas nieokreślony , Stone 3/06/03 22:27
    jest to pewien plus a raczej minus bo o te 12 zl mniej

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

  2. Najgorsze jest to... , Miro 3/06/03 22:55
    że musiałem placic tyle kasy za instalkę, która jest banalna - wcześniej nie można było samemu podłączyć modemu.

  3. tak to juz jest w promocjami Telekomuny , tytan 3/06/03 22:57
    trzeba bardzo uwaznie czytac wszelkie przypisy i aneksy.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  4. Szczury i tyle. , Mms 3/06/03 23:09
    j.w.

    Pozdrawiam

  5. Najzabawniejsza oferta jak dla mnie... , Cezi 4/06/03 08:52
    to plan sekudowy TP DOM. No niby minuta w sekundach kosztuje grosz więcej co w starym (impulsowym) systemie, ale jakoś tak bokiem przechodzi info, że za każde rozpoczęcie rozmowy trza im dać chyba 16gr!
    Oznacza to ni mniej ni więcej, że do 5 minuty (nawet kończąc sekundę po jej rozpoczęci) płaci się więcej niż za impulsy, a tych rozmów w domu jest jednak najwięcej. Dłuższe rozmowy też trzeba kończyć zaraz po rozpoczęciu minuty, bo się nie wyjdzie na tym do przodu.
    Jednym słowem jak liczą wg sekund, to drożej to wychodzi.
    Rozpatrywałem rozmowy lokalne, ale tych jest nawięcej.

    "Silence is sexy" Blixa Bargeld

  6. przeczytajcie co wchodzi w skład pakietu , Hitman 4/06/03 12:01
    ja nie chce takiego zestawu bo nie mam go gdzie podpiąć ;-)
    - modem ADSL ze złączem UBS !!! ktoś wie co to za złacze ? ;-)

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. to samo co USB ;-) , Artaa 4/06/03 14:30
      123456

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL