Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15718 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[FUN] Matrix :) , Luke Jadi 4/06/03 09:46
Dear Mister Morpheus.

Wiem, ze monitorujecie usenet w poszukiwaniu takich genialnych chakerow jak
ja, wiem tez, ze mnie obserwujecie i zastanawiacie sie, czy moze ja jestem
tym jedynym. Chcialem Pana i Panskich dzielnych kolegow poinformowac, ze Was
uwielbiam i chce byc taki jak Wy. Wiec prosze, odepnijcie mnie od Matrixa i
nauczcie tak fajnie sie bic. Jest tu na osiedlu taki jeden dresiarz, ktory
ostatnio mnie zbutowal i chcialbym mu sie zrezan... zweran... zzaran...
odwdzieczyc. A potem obiecuje Wam pomoc zchakowac Matrix i uratowac
ludzkosc. Mysle, ze sie do tego nadaje, nieraz robilem to juz w grach
komputerowych, a przeciez Matrix tez jest taka gra komputerowa, prawda?
Wczoraj polknalem wszystkie czerwone tabletki, jakie mialem w domu, ale nic
sie nie stalo. Myslalem, ze mnie odlaczycie, ale rozumiem, ze
musicie mnie najpierw sprawdzic. Zareczam, ze nie naleze do zadnej partii
politycznej, ani innej organizacji paramilitarnej. Znam tez troche
angielski, a poza tym, szybko sie ucze.

Dziekuje za rozpatrzenie mojej prosby.


P.S. Ciagle trenuje zginanie lyzki, na razie uswiadomilem sobie, ze ona nie
istnieje, ale to ciagle jeszcze nie dziala. Jesli moje podanie bedziecie
musieli odrzucic, to przynajmniej powiedzcie mi, jak to sie robi (znaczy jak
zginac lyzke), bede mogl zaszpanowac dziewczynom. I nauczcie mnie tak fajnie
sie bic, no co wam szkodzi... I moze jeszcze autografy wszystkich czlonkow
Waszego Fantastycznego Zespolu. No, juz na prawde koncze. I jeszcze sobie
przypomnialem... Moge dostac tez takie fajowskie okulary? A pistolety?

P.P.S. Uwielbiam Was, chlopaki.

----------------------------------------
www.lukaszjatczak.pl

  1. dobre :) , atay 4/06/03 10:04
    podoba mi sie :)

    _- Atay -_

  2. swietne , Banan 4/06/03 10:37
    :-D

  3. zaczepiste... , XTC 4/06/03 11:42
    :-D

    Linux

  4. :D hehehe , Auror 4/06/03 11:52
    przyłączam się do listu :))

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  5. Bardzo fajne... , prezesmaks 4/06/03 12:24
    :)))

    No pain No game!!!

  6. lol , tytan 4/06/03 16:37
    gosci ma niezlego matrixa:)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  7. hehehe , BrUcE_609 4/06/03 16:40
    dobre... ja tesh kce tak fajnie sie bic ;)

    pozdro.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL