Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 38682 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak podkrecic celerona 2ghz , Megaloch 5/06/03 09:08
dostalem wczoraj na urodzinki kompa:
MB-GigaByte GA-8PEMT4
CPU-Celeron 2ghz box
512 ddr-jaki? nie wiem:)
chce gada podkrecic ale nie za bardzo sie orientuje jak zmodyfikowac ustawienia, w biosie plyty sa nastepujace ustawienia tyczace sie procka i pamieci:
1. cpu host clock control-disabled
2. cpu host frequency (mhz)-133
3. fixed pci/agp frequency- 33/66
4. host/dram clock ratio- [2.66]
5. memory frequency(mhz)-266
6. pci/agp frequency(mhz)-33/66
na ile sie da tego procka podkrecic na chlodzeniu boxowym?


z gory dzieki za odpowiedzi
pozdrawiam
  1. Czy to Twój , Sherif 5/06/03 09:16
    pierwszy PC ?

    1. nie ale , Megaloch 5/06/03 09:26
      mialem dotychczas celka 800@1000, ale tam wystarczylo zmienic jedno ustawienie na plycie i spox :) a slyszalem ze tu trzeba mieszac tez z czestotliwoscia pamieci,ogolnie to ja jestem laikiem w sprawach sprzetowych,niestety

      1. propozycja , bajbusek 5/06/03 09:50
        aby laik w tych sprawach dal se luz z podkrecaniem...

        1. popieram. , PKort 5/06/03 10:10
          Dobra propozycja

          Heavy Metal or no metal at all
          whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. If you don't know what your doing , don't try it. , deadly 6/06/03 07:55
    bo możesz stracić na wydajności a nie zyskać jak źle pamięci poustawiasz. Najpierw dużo poczytaj o tym.
    pzdro

    lubię robić nic

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL