Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 38679 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Menu serwisowe do TV Panasonic TX-29AS1. , Norton 5/06/03 13:14
Niedawno uszkodziłem procesor sygnałowy w moim TV. Wezwałem serwis, facio wymienił procek w kilka minut, odpali TV, poklikał po pilocie i uruchomiło się menu serwisowe. A tam kuuuuuuuupaa ciekawych utawień ale trapez, beczka, obrót, kolory itp.

Szukałem na googlach i nie znalazłem.
Może ktoś z was wie jak się do tego menu dostać?
Albo info gdzie szukać, gdzie pytać.

Zmień swój podpis na Boardzie
maks 100 znaków, 3 linie,
zabroniony spam oraz reklama

  1. Poszukaj na... , mk04 5/06/03 14:25
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/. Jak nie znajdziesz to ci jutro podam instrukcje.

    1. Proszę o instrukcję :) , Norton 6/06/03 11:06
      Znalazłem ale nie do mojego :(

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

      1. Instrukcja: , mk04 6/06/03 15:07
        Aby wejsc w tryb serwisowy, nalezy:
        1.ustawic regulacje tonow niskich na max, a regulacje tonow
        wysokich na minimum,
        2.nacisnac jednoczesnie przycisk [ F ] klawiatury lokalnej
        odbiornika i przycisk [ Index ] nadajnika.

        Po wykonaniu tych czynnosci odbiornik sygnalizuje prace
        w trybie serwisowym.

        -Wybor parametru do regulacji nastepuje po nacisnieciu
        przyciskow [czerwonego] lub [zielonego] nadajnika (pilota)
        Do wyboru sa parametry wymienione w tablicy 1.
        -Zmiana wartosci regulowanego parametru nastepuje po
        nacisnieciu przyciskow [zoltego] lub [niebieskiego]
        -Zapamietywanie: [ STR ], przycisk ten nalezy nacisnac
        po regulacji kazdego z parametrow
        -Wyjscie: [ N ].

        Ta instrukcja dziala w paru modelach Panasonika, musza tylko
        miec CHASSIS EURO 4.
        Ja mam TX-29AS10 (100Hz) , ale to chyba to samo co ty.
        Na poczatku troche sie meczylem zeby wejsc w tryb serwisowy, nie wiem dlaczego raz wchodzil a raz nie.

  2. tutaj , maras 5/06/03 20:56
    możesz kupić serwisówkę do twojego TV
    http://www.klar-elektronics.com.pl/

    Dupa panie Edziu !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL