Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39240 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka temperatura... , Markizy 5/06/03 14:46
powinna byś na karcie graficznej typu geforce 2 ti, chodzi mi o to czy karta podczas obciązenia powinna być gorąca ??

Na Bordzie od 2003-03-03:D
i5 6600, 2x8GB, 7770

  1. Te karty mają normalnie raką wysoką temperaturę , Bronek99 5/06/03 14:54
    (nieraz można się nawet "spażyć"). Oryginalny zestaw chłodzenia jest tam słaby ale do normalnej pracy wystarczy.
    jeżeli nie boisz się kombinatorstwa to można go łatwo usprawnić.

    Dobry programista wiesza się wraz
    ze swoim programem :-)

    1. Mój Geforce 256 DDR ma radiator od Durona 700 i wentylator od Pentium III 500 , Bronek99 5/06/03 14:56
      ...

      Dobry programista wiesza się wraz
      ze swoim programem :-)

      1. jeżeli ktoś ma ochotę usprawnić chłodzenie karty to mogę udzielić wskazówek , Bronek99 5/06/03 14:58
        ...

        Dobry programista wiesza się wraz
        ze swoim programem :-)

        1. to powiedz co mam zrobić?? , Markizy 5/06/03 18:03
          na moja karta jest z identyczną tutaj (tej samej firmy i ten sam mode) http://www.tomshardware.pl/...ew-gf2ti-2-large.jpg .a tak prawde mówiac to myślałem zmienić ten radiator z wiatraczkiem na coś wiekszego.

          Na Bordzie od 2003-03-03:D
          i5 6600, 2x8GB, 7770

    2. Spażyć to się raczej nie da, , sebtar 5/06/03 16:16
      ale sparzyć to się możesz.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  2. Też byłem ciekawy.... , DJopek 5/06/03 15:00
    Tylko jeżeli chodzi o radeona bo ostatnio zmieniałem mu radiator i zostawiłem pasywne chłodzenie - temp sięga w te upały w okolice 55-60 stopni i nie ma problemu - zero zwisów itp (raz go nawet pogrzałem jeszcze mocniej do prawie 72stopni i było w porządku - wydaje mi się że rdzenie kart graficznych temperaturę krytyczną mają wyższą niż procki...

    1. Załóż chłodzenie aktywne , Bronek99 5/06/03 15:05
      to możesz podkręcić Radka, a jeżeli nie chcesz go żyłować to wiatraczek na pewno poprawi wydajność.

      Dobry programista wiesza się wraz
      ze swoim programem :-)

      1. Ale mi nie potrzebne :-) , DJopek 5/06/03 15:07
        Radek jest 250@250 i tyle wystarcza mi - a temperatura sięga tyle jak gram z parę godzin - normalnie jest w okolicach 40 stopni i w niczym mi to nie przeszkadza a poza tym żyłuję go tylko wtedy kiedy trzeba :-) Za to prawie błoga cisza...

        1. ciszę trzeba cenić:-) , Bronek99 5/06/03 15:13
          Mój comp przez różne usprawnienia wyje jak odkurzacz:)

          Dobry programista wiesza się wraz
          ze swoim programem :-)

  3. Z tego co pamietam to... , Ament 5/06/03 15:30
    jak mialem GF2 Pro Leadteka to mial dwa czujniki - jeden stykal sie z rdzeniem a drugi mierzyl temp. radiatora... I w takie upalne dni to bylo nawet i 60 C na rdzeniu. Z tym ze pozniej wymienilem chlodzenie na BlueOrba i spadlo o jakies 10 C...

    I
    -AMENT-
    I

  4. U MNIE NA DWORZE 34 STOPNIE ALE JAK W SKLARNI BYLEM TO SIE POSR... MOZNA , Thadeus 5/06/03 15:42
    50 STOPNI :((((((((( I JAK TU PRACOWAC???

    ...

    1. ups sorki caps mi sie nacisnal :) ale chybamnie nie zbijecie ;) , Thadeus 5/06/03 15:43
      :)))

      ...

      1. Oczywiście, że zabijemy ;) , Riker 5/06/03 16:27
        ...ale najpierw odeślemy do archiwum ;D

        Pozdrawiam
        Riker =/\=

      2. tyle piszesz , atay 5/06/03 19:35
        a patrzysz na klawiaturę przy pisaniu ? :)

        _- Atay -_

  5. Ja mam MSI GeForce 2MX. , Mms 5/06/03 23:18
    Jest na nim tylko radiator, ktory mozna dotknac na okolo 10 sekund.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL