Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 46990 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pliki *.rm ? czy.... , konraf 5/06/03 16:19
...te pliki mozna otworzyc tylko w RealPlayerze?

Bartek
www.aztec.pl
konraf@aztec.pl

  1. tak , pol150257 5/06/03 16:47
    ...

  2. oczywiscie , blimek 5/06/03 17:06
    Real Player i tylko Real player


    Zaczynam rozumieć wszystkich tych , którzy piszą Archiwum

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  3. ok ok .... , konraf 5/06/03 17:18
    ...wiem ze to plik RealPlayera ale skoro do takiego avika mozna uzyc malutkiego programiku typu VPlayer to myslałem, ze moze do *.rm tez takowe cos jest.

    A z tym archiwum to juz mnie lekko denerwuje i nie tylko tu na Boardzie ale na innych forum. Zgadzam sie, ze pytania czasami sie powtarzają...ale...odsyłajac do archiwum w zasadzie moznaby tego boarda czy dowolne inne forum zamknąc....bo niemal kazdy temat był juz poruszany. Moznaby zrobic po prostu napis "Wszystko o co chciałbys zapytac jest w Archiwum"

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    1. imo troche przesadzasz , tytan 5/06/03 17:32
      sa po prostu pewne pytania - bumerangi, ktore powracaja co jakis czas. Ludzie maja juz dosyc udzielania tych samych odpowiedzi, dlatego odslylaja do archiwum.

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

  4. ja uzywam... , Galion 5/06/03 17:56
    Media Player Classic + codecki Real
    http://home.no/nichotin/realalt080.exe

    Galion

    1. oooo... , konraf 5/06/03 19:02
      ...zbawco :)) o cos takiego wlasnie chodziło.

      Serdeczne dzieki.

      Bartek
      www.aztec.pl
      konraf@aztec.pl

  5. kiedyś na osiołku , atay 5/06/03 18:28
    gdzieś na którejś z polskich stron widziałem coś jakby kodeki do rm, o ile sie nie myle, ale jedna rzecz mnie w nich zniechęciłą - 3ba było i tak instalować real playera, ale podobno tylko zeby on cos sobie tam wpisal, a potem odtwarzal normalnie z playera. Jezeli Cie to interesuje i nie znajdziesz na http://www.osiolek.com ani http://www.osloskop.prv.pl/ to poszukam. Pozdrówka

    _- Atay -_

    1. mowisz o tym o czym napisalem wyzej , Galion 5/06/03 18:40
      tyle ze do tego nie potrzeba instalki real playera

      Galion

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL