Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:19
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47339 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Toasty , Remek 5/06/03 16:28
Dziewczyna szła wieczorem ulicą i usłyszała za sobą kroki. Obejrzała się i >> zobaczyła przystojnego chłopaka. Obejrzała
się drugi raz, chłopak wciąż szedł za nią. Uznała, że warto na niego poczekać. Obejrzała się po raz trzeci - chłopaka już nie
było...

Wypijmy za to, by pracownicy kanalizacji miejskiej nie zapominali zamykać studzienek!

__________

Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny.

Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła!

___________

  1. Muszę Cię zmartwić... , Riker 5/06/03 16:30
    http://twojepc.pl/boardPytanie45211.htm
    :>

    Pozdrawiam
    Riker =/\=

    1. W takim razie wyszukiwarka nie zadziałała , Remek 5/06/03 16:41
      ...sorki, ale nie moja wina...

      1. Widocznie złą frazę wpisałeś do wyszukiwarki , DJopek 5/06/03 16:52
        Ja w tej chwili wpisałem do szukania "wypijmy za to" i dałem AND no i... no właśnie - znalazło co trzeba...

        1. Wypijmy z błędy.... , Remek 5/06/03 16:57
          ...:)

          1. no to chlup w ten glupi dziub;))) , tytan 5/06/03 17:30
            j.w.

            --
            "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
            życiem..."

            1. łykniem bo odwykniem;))) , Zbyl 5/06/03 19:40
              j.w.

              "Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby
              w stanie uwierzyć." S. Lem

              1. Chluśniem bo uśniem... , Remek 5/06/03 21:31
                ..:)))

  2. To sie dorzuce... , Saszkin 5/06/03 20:31
    Kiedy dziewczyna przechodzi przez strumyk podnosi spodnice do kolan.

    Wypijmy za to zeby dziewczyny przechodzily przez morza :)

    ---------------------------------------------

    Zegnaj rozumie - spotkamy sie jutro :)

  3. mój obowiązkowy , Pawelec 6/06/03 13:03
    Zdrowie pięknych pań!
    i szeptem Może przyjdą... tylko tak co by baba nie usłyszała..

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL