Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63451 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ECS K7VZA - 3 krotkie pytania , Olo 6/06/03 19:09
Witam i od razu przechodze do sedna:

1. jaki jest max. procek dla tej plyty (jest to rev 1.0, nie 3.0!)

2. czy XP1500+ (taki wlasnie ma kumpel do opchniecia) da sie zmusic na niej do wspolpracy? Jesli tak to w jaki sposob?

3. jakiego flashera nalezy uzywac w celu upgrade biosu? Probowalem aflasha 8.20 ale ten melduje "unknown eeprom type"!

to tyle, z gory dzieki - ale tylko za konkretne informacje! ;-))

  1. jak masz 1.0 , J@rek 6/06/03 19:18
    to prawdopodobnie nie masz zworki do magistrali 133Mhz i odpalenie AthlonaXP bedzie niemozliwe (na podstawie wlasnych doswiadczen). sam mialem 3.0 jak nie przestawilem zworki na 133Mhz komp nie wstawal, koledze skladalem kompa i mial wlasnie ta starsza wersje bez zworki i tez komp nie opalil na 100Mhz

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. Max to razczej Duron 1300 , mkulpa 6/06/03 19:28
    Gdy zaktualizowalem biosa do 3.6a to właśnie taki procesor działa. Nie pamietam juz jaką wersje miałem wczesniej. Ale gdy zrobisz tak samo to nie powinno być problemu. Z szybszymi chyba nie idzie.

    1. no co ty... , Soulburner 6/06/03 20:19
      ...ECS K7VZA rev 3.0 idzie sobie świetnie z XP 1800+ u qmpla! Według ecs'a da radę i 2600+ na tym uruchomić bez większych problemów :P

      You must gather your party before
      venturing forth.

      1. na 3.0 tak , J@rek 6/06/03 21:46
        ale 1.0 nie

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

      2. Dobrze wiedziec , mkulpa 6/06/03 21:57
        myslalem ze ten 1300 to max. Nie bede musiał kupowac nowej plyty jesli to prawda

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL