Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76649 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

fsb procka do fsb pamieci , kaczy78 7/06/03 13:48
chce sobie niedlugo zmienic procka, pamiec i plyte.Chce sie sie dowiedziec jak kupie plyte z fsb 400mhz i procka (amd xp) chodzacego na szynie 266mhz no i pamiec ddr 400mhz ,to czy ta pamiec nie obnizy taktowania do procesora czyli (266), czy w takim wypadku musze miec procka 333 i pamiec 333 zeby wrzysko mi chodzilo na tej czestotliwosci.

kaczy

  1. kup , Zryty_Berecik 7/06/03 13:53
    XP 1700+ 0.13
    i pamieci PC 400
    i plyte na Nforce2
    ja mam pamieci 266 a chodza na 333 :)
    zalezy od sztuki

  2. ._. , GregorP-Redakcja 7/06/03 14:11
    Szukasz problemu tam, gdzie go nie ma..
    ..To jest rzaczej kwestia tego, czy procek Ci poleci na 200MHz..
    ..ale co do tego, możesz właściwie być pewien.. ;)

    Więc uspoqj się i qp.

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  3. nie musisz sie martwic , Maniak 7/06/03 14:11
    np mozesz puscic taktowanie pamieci asynchronicznie wzgledem taktowania cpu, czyli np cpu bedzie na 266mhz a pamiec na 400Mhz i odwrotnie ;), nalezy jednak pamietac ze takie cos nie ma wiekszego sensu gdyz procesor i pamiec powinna byc taktowana tak samo.

    Jezeli chcesz zaosczedzic a nie bawisz sie w jakies wiekszego o/c wez pamiec ddr333 (pc2700)

    Zmień swój podpis na Boardzie

  4. czesc , neo256 7/06/03 17:09
    kups sobie plye EPXA EP-8RDA3+ (ja taka mam i jest SWIETNA - polecam do O/C)
    pamieci 400 MHz
    ustaw sobie procka na np. 9x200 (1800 MHz)
    bedziesz mial wtedys szyne pamieci i procka 400

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL