Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76730 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

łączenie HUB <--> HUB - problem , majek 7/06/03 17:04
Chcialem dzisiaj podlaczyc pod swoj kabel huba - czyli uzywany by byl jako kabel laczacy hub z hubem - gdzie w pierwszym podpiety jest na uplink, a w drugim na "zwykly" port, kabel nie cross... niby wszystko gra, sieć działa, komputery inne widzi, pakiety wysyla i odbiera...ale nie ma internetu...ktos wie dlaczego?
Zainstalowane mam protokoly TCP/IP (ustawione na automat. pob. IP), IPX/SPX i NetBIOS - cos tu zmienic zeby dzialalo?


... ale jak to?!

  1. za mało danych , Bart 7/06/03 21:42
    1. Czy serwer dostępowy świadczy usługę DHCP ?
    2. Kto jest dostawcą internetu i włascicielem serwera ?
    3. Jeżeli DHCP działa, to czy czasem nie przydziela adresów wg. adesów MAC ?
    4. Czy po zalogowaniu do systemu następuje przydzielenie IP, bramy i DNS'ów ?

    1. ad1 , majek 8/06/03 09:42
      napisalem ze IP jest automat. (serwer ma tylko stale) - wiec DHCP jest
      ad2 internet jest przez SDI (w obrebie jednego huba, do ktorego jest serwer wpiety - wsio dziala)
      ad3 adres przydziela pewnie wg mac - ale zmienia sie po jakims czasie
      ad4 jak podpialem sie do tego drugiego huba, wykryl IP, DNS i bramke (bramka 192.168.0.1)


      ... ale jak to?!

  2. a to na pewno hub.. , ili@s 8/06/03 22:30
    a nie switch albo nawet router - może to jego trzeba skonfigurować.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL