Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76518 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[O/T] Hura! Mam bilety na "Hero" na TEN wtorek! , Poke 7/06/03 17:19
Jak w temacie! Wybaczcie zupelny o/t ale taaaak sie ciesze! Oby mi tylko grypa przeszla!

PS.
Wlasnie po raz kolejny obejzalem "Przyczajony..." i po raz kolejny zastanawiam sie kto kodowal ten film - divx3 w low motion - pewnie dlatego wybral ten codeck bo malo scen dynamicznych. ;) Ma ktos ten film w dobrej jakosci? Wybaczcie piractwo ale kocham kino lecz nie stac mnie na DVD (btw: na filme bylem w kinie wiec czesciowo jestem - chyba - uniewinniony)... Coz moge zrobic innego?

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. poczekam , Maniak 7/06/03 17:43
    az Tummi sciagnie ;)

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. Bezczelny! , Tummi 7/06/03 21:42
      wpadnij w poneidzialek ;>


      btw: miejsce na servku sie skonczylo dzisiaj ;-( chyba kupie kaviara 80gb, a maxtora podlacze pod server, bo nei wyrabiam ;-)))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. nom filmik zaczny sam olecalem obejzenie hero po moim seansie matrixa2 , Thadeus 7/06/03 17:50
    :)))):

    ...

  3. o zesz Ty.. , Demo 7/06/03 19:29
    "Przyczajony" byl zalosny na maxa. O ile uwielbiam wszelkie Shaolinki, o tyle Tygrysek i smoczek mnie zawiodly na maxa. Skakanie na linkach, i tanczesnie zamiast walk to nie to co lubie :)

    A "Hero" mialem juz w super jakosci ( "Przyczajonego" tez ).
    Spodoba Ci sie :) Obejrzyj sobie tez serie "Dawno temu w Chinach," oraz "Twin Warriors." Film w klimacie "Przyczajonego" i "Hero" tylko widac walke a nie smyrganie sie :)

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. bylbhym zapomnial dodac , Demo 7/06/03 19:31
      "Hero" tez jak dla mnie kicha :D

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. i to jaka kicha.... , prezesmaks 7/06/03 21:25
        na serio nie ma się czym zachwycać...przeginają na max-a. A jeśli chodzi o "przyczajonego..." , gdyby nie te loty na wysokości lampeli ( ale chyba w sali gimnastycznej :) ) to film byłby ok. Ale nie bieganie po "powietrzu" :)))-aaa "dawno temu w chinach" polecam :)))

        No pain No game!!!

        1. O przepraszam , Poke 7/06/03 21:30
          Ale "Przyczajony..." to genialny, poetycki film.

          09 sierpien 2008 - penitentiam agite

          1. Można było zrobić bez ... , prezesmaks 8/06/03 00:30
            "hiperskoków i lewitowania w powietrzu" ok-poetycki...ale "latanie" psuło czasmi urok.

            No pain No game!!!

            1. dokladnie , Demo 8/06/03 08:33
              jak mieli robi balety to mogli sie wziasc za nowa adaptacje "Jeziora labedziego." Po prostu przegieli pale. Zrobili cos na sile.

              napisalbym swoj config,ale sie nie
              zmiescil:(

        2. Film jest świetny... , Rhobaak 8/06/03 15:56
          ...a co do lotów, to jeśli chcę realizmu to oglądam filmy dokumentalne;) A "Once Upon A Time In China" wymiata (moim zdaniem pierwsza część jest najlepsza). PS. "Hero" też mi się podobał.

          Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
          G-forc 460 gietex,barakudy
          Children of Neostrada Association MVP

    2. a obejrzyj ten film uzywajac glowy a nie oczu.... , Ranx 8/06/03 10:00
      poza tym jak ci sie nei podobaja to po kiego ogladasz?
      ci goscie moze na zywo nie umieja latac ale takie fikoly na linach i to jak sie ruszaja to jest ich wlasne nauczone...
      poogladaj jeszcze troche i podrosnij:)
      pozdrowka

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. oglada sie po to ... , Forest 8/06/03 15:13
        zeby miec pozniej swoje zdanie.

        wiek nie zawsze ma znaczenie. moze takie ze z wiekiem czlowiek nawet w kazdym badziewiu stara sie doszukac jakis przeslan i podtekstow. sprawdzone na wlasnym przykladzie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL