Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:43
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83616 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Otwieranie i zapisywanie plików Office poprzez IE , Normalny 7/06/03 22:15
Założyłem konto www na piwko.pl i republika.pl. Mam problem z otwieraniem i zapisywaniem plików biurowych z tych lokalizacji. Działam na Office XP i XP Pro.
IE wypisuje po kliknięciu na adres pliku:
"IE nie może pobrać pliku z tej witryny.
Program IE nie może otworzyć tej witryny internetowej. Żądana witryna jest niedostępna lub nie można jej znaleźć. Spróbuj ponownie później." albo odzywa się Access:
" Program M Access nie może otworzyć pliku.
Plik znajduje się poza siecią Intranet lub pochodzi z niezaufanej witryny.
Program M A nie otworzy pliku z powodu potencjalnych problemów z zabezpieczeniami.
Aby otworzyć skopiuj go na komputer lub do dostęnej lokalizacji sieciowej."
Co ciekawe Opera otwiera i zapisuje idealnie. ???

"Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
kierującego." Konwencja Wiedeńska

  1. Zmieniłem na tripod.lycos.co.uk , Normalny 8/06/03 11:57
    i piki Excela otwiera bez problemu. Doszedłem, że Access od wersji 2002 otwiera z sieci jedynie pliki pochodządze z zaufanych witryn. Pośredniczy w tym menedżer downloadu IE. No i dodałem tą witrynę do zaufanych. Gdy łączę się z nią w przeglądarce oznaczona jest jako zaufana. Mimo to Access nie chce jej otworzyć("z powodu potencjalnych problemów z zabezpieczeniami, nie pochodzi z sieci intranet lub zaufanej witryny"). Samo ściągnięcie odbywa się bez problemu.

    "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
    kierującego." Konwencja Wiedeńska

  2. Może zabezpieczenia? , DJopek 8/06/03 11:57
    Opcje internetowe > Zabezpieczenia i tam pobaw się suwakami...

    1. Niestety nie pomaga - sprawdzałem , Normalny 8/06/03 12:37
      Zresztą dla witryny zaufanej jest najniższy stopień zabezpieczeń.

      "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
      kierującego." Konwencja Wiedeńska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL