Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83803 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Filmy na DVD za 15 zl - to nie spam :) , metacom 8/06/03 08:08
...i nie zart. Wczoraj w Media Markt zauwazylem mnostwo filmow w cenie 15 zl. od szt.
Niestety jakosc wydania jest gorsza niz tragiczna... obraz 4:3, dzwiek 2.0... dobrze, ze sa napisy PL :/
Przeciez w gazetach ukazuja sie filmy wydane lepiej!!! W takiej sytuacji to nawet DivX jest lepszy od tego wydania :)
Ech... i przez wlasnie takie akcje filmy dalej beda kosztowaly 80-100 zl, aby czlowiek myslal, ze placi za "jakosc"...

Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą.

  1. Może nie będzie tak źle... , DJopek 8/06/03 08:44
    Gazety ostatnio prześcigają się w dodawaniu do gazet filmów DVD (i niektórych całkiem niezłych) - wydaje mi się że to idzie w dobrym kierunku... A co do sklepów typu MM to już czasami można wypatrzyć fajny film za 30-40zł...

    1. ale i wtedy zdarzaja sie wpadki... , metacom 8/06/03 08:49
      ...kumpel kupil MASKE i w trakcie ogladania szczena mi opadla (jak Masce w filmie :) ), bo zobaczylem PIXELE !!! To dopiero byla porazka, aby ogladac pixele na DVD...

      Największą sztuczką Szatana jest to,
      że ludzie w niego nie wierzą.

      1. Wiadomo , DJopek 8/06/03 08:53
        Trzeba być bardzo ostrożnym bo promocje "inaczej" są bardzo podejrzane :)

  2. ja w tesco wczoraj , Świstak 8/06/03 12:32
    widziałem Matrixa jeyneczkę za 44zł. Aż mnie korciało żeby go do koszyczka wrzucić. Kilka dobrych razy go oglądałem, ale fajnie by było mieć takiego klasyka na DVD. Ciekaw tylko jestem, po przeczytaniu tych kilku postów, czy nie jest on jakoś okrojony. Oryginał miał fenomenalny dźwięk 5.1, aż chyba zerknę na pudłęko następnym razem jak tam będę.

    1. to ten sam... , LuHash 8/06/03 13:31
      dzwiek 5.1, dodaki itd.
      w makro jest po 49zl...
      a ja se pojde do wypozyczalni i za 5zl obejrze animatrixa :)

      tu bi? or nat tu bi?
      dat iz de kłeszczon!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL