Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101409 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radek R9100, omega driver 16/05/03 i pytanie o instalację , fiskomp 9/06/03 13:13
Mam takie pytanko, może ktoś będzie się orientował, ściągnąłem najnowsze Omegi do radka9100 i sysa Win98se.
Czy te stery (instalka) zawierają w sobie też Control Panel, czy po instalacji driverów Omegi trzeba doinstalowywać oryginalny Control Panel ATI ?
Jeżeli ktoś je instalował, please niech poda kolejność działań. Ew. jakiś polski site gdzie jest to w przystępny sposób opisane.

z góry dziękuję za odzew.

pozdrawiam,

  1. control panel , capri 9/06/03 13:16
    jest "wbudowany" w Omegi - nic nie potrzebujesz wiecej :)

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

    1. No, poza tym przed instalacją KONIECZNIE: , spieq-Redakcja 9/06/03 13:19
      wyrzuć stary control panel, a tak w ogóle to masz błogosławieństwo na drogę (jak wrócisz do catalystów, daj znać;)

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. ja się na razie zastanawiam, jadę na Cat3.4 i zastanawiam się czy Omegi wnoszę coś in + , fiskomp 9/06/03 13:23
        bo też słyszałem opinię, że coś się lubi krzaczyć, dlatego najpierw "obwąchuję" temat :P

        Dlatego wszelakie sugestie mile widziane, czy instalować, czy dać sobie luz.

        pozdrawiam,

        1. Obwąchuj, obwąchuj... Mój sceptycyzm na razie górą... , spieq-Redakcja 9/06/03 13:48
          Raz sie przejechałem na omedze, być może te nowe są już lepsze, ale jakoś szkoda mi sysa (mam niby ghosta, ale...).

          Ale powiem ci, że Cat. 3.2 też mi sie walą (szczególnie w grach --> widziałeś kiedyś same głowy w fifie 2003?! ;), cat. 3.4 boję się instalować, bo tyle sie o nich nasłuchałem... I BĄDZ TU MĄDRY NIE?

          Jedyne, czego dziforsowcom zazdroszczę, to sterowniki.

          To ja, ten słynny emotidestruktor.

          [podążaj za Żółtą Taksówką...]

          1. Jedno mogę Ci powiedzieć :) , DJopek 9/06/03 13:50
            Fifa2003 na catalystach 3.4 chodzi bardzo łądnie :-)

      2. Wlasnie... , Nuke 9/06/03 13:23
        Lepie nie podgrywaj oryginalnego panelu ATI, ten z Omegi ma podkrecone parametry i caly tweaking idzie na marne...

        P4 631; 1G RAM Kingston HyperX;
        ECS 865PE-A7; nVidia 6800GS
        @425/1200/16p/5v

        1. to co zostawić taki jak się zainstaluje bez żadnych modyfikacji ? , fiskomp 9/06/03 13:38
          j.w.

          pozdrawiam,

  2. coz... , konraf 9/06/03 14:00
    ...ja wrociłem z 3.4 na 3.2. Omegi tez nie montuje bo rowniez kiedys sie przejechałem.

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

  3. Te omegi , PKort 9/06/03 14:13
    do Radków to ostatnio tragedia - mówię o stweakowanych 3.2, 3.3 i 3.4. Lepiej zostań na referencyjnych ATi.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. ja sobie dalem spokoj , chris_gd 10/06/03 00:11
    juz kilka razy omega pozbawil mnie systemu

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL