Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 106959 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak zrobić image CD 700 mb.... , BrUcE_609 10/06/03 00:06
aby miał rozsądne wymairy...czyli takie same 700 mb ?? Bo cdrwin zrzuca mi obraz płytki powiększony o jkaieś 60mb co już się nie mieści na 700 mb, a zgrywam właśnie z takiej 700 mb. Nie mam ochoty szukać innych progsów i na ślepo zrzucać image ... clone cd robi podobnie, tylko te odatkowe 60mb wrzuca do pliku, bez którego image nie działa. Pomocy!!

Jutro być troche lepszym niż dziś i
dużo lepszym niż wczoraj...

  1. zaraz , Xavier 10/06/03 00:20
    bo nie wiem czy dobrze rozumiem, chcesz zrobic image z plytki i nagrac go na inna plytke jako plik obrazu? a jesli tak to po co? jak zrobisz obraz to nie wazne ze jest wiekszy niz 700mb, przy nagrywaniu go na cd zawartosc dalej bedzie miala tyle ile przed zrobieniem image'a

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

    1. aha , Xavier 10/06/03 00:20
      a jesli zle zrozumialem to winiso zrzuca do iso o wlasciwym rozmiarze (chyba)

      "ja nie jestem agresywny - agresywność:
      jeden"

    2. Dobrze prawisz... , spieq-Redakcja 10/06/03 00:24
      A zgrywanie samego pliku z obrazem mija się z celem.

      PS. Onegdaj, jeszcze w szkole średniej, miałem kolegę, który nagrywał sobie na cdeki pliki z Virtual CD, wychodząc z założenia, że lepiej mieć gierkę w jednym pliczku ;)

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. nie mija sie z celem w kilku przypadkach , bwana 10/06/03 05:53
        np. kiedy przygotowujesz kilka plytek po kilkadziesiat MB (z jakimis prezentacjami na przyklad) i chcesz je przeniesc (np. do pracy), to zrzucenie kilku obrazow na jeden CD jest calkiem sensowne:-D

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

    3. hmmm zdaje się , BrUcE_609 10/06/03 00:31
      że nie skumałem... zrzucam virtuala bo muszę oddać cd-ki b. szybko ... no i ten virtual ma 762mb ... i jak go teraz na cd wypalić?? Lubię daemona i już się przyzwyczaiłem do posiadania virtuali na cd-kach ;) Ale możesz mi podać program, który zrzuci całą płytkę ale nie jako 1 plik?? winiso robi tylko proste kopiowanie plików z cd. Więc dużo płyt po prostu nie działa po samej takiej operacji.

      Jutro być troche lepszym niż dziś i
      dużo lepszym niż wczoraj...

  2. o rany , BrUcE_609 10/06/03 00:32
    właśnie zajażyłem ;) faktycznie... odpalam sobie virtuala i z niego zgrywam sobie na płytkę ... no jasne ... thx za help !!

    pozdro.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL