Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111207 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Logo GUMISIOW poszukiwane ;-) , Tummi 10/06/03 00:30
Przeczesalem gugle, szukacza, altaviste i nic... ja nie wiem, czy mam pecha, czy jakis inny jestem...
Chodzi mi o takie logo, ktore bylo wyryte na medalionie Zammi'ego do otwierania tej ichniej ksiegi czarow (wiem, ze to dziwnie brzmi, ale co ja poradze hehe)...
www.gumisie.pl odwiedzilem, gumisio nie ma nic takiego w swoich zbiorach ;-( Na stronie disneya flaszowa sieczka i o gumisiach ani slowa ;-(


I najwazniejsze - wykorzystanie tego logo ;-) Chce zrobic cos takiego:
http://www.koolpcmods.com/swamp-med.jpg
http://www.koolpcmods.com/red-med.jpg
i umiescic tutaj:
http://tummi.kosmita.us/obudowa1.jpg
wycinanie laserem juz zalatwione, tylko logo musze dostarczyc ;-)

T.

www.skocz.pl/uptime :D

  1. Dobra, dobra, heh , spieq-Redakcja 10/06/03 00:38
    Chciałeś się tym zdjęciem pochwalić, ja wiem.
    Inna sprawa, że wygląda to miodzio!!!!!

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. juz sie chwalilem... , Tummi 10/06/03 00:42
      ...zeby to raz ;-)))) a buda nie skonczona jeszcze... flopa, cdrw trzeba pomalowac, katody wstawic (ekhmmm, Falcon, ekhmmm hehehehe), wyswietlacz lcd, kontroler obrotow, kable glow-wire no i ta szybke... grawerke pisakiem UV pomaluje, podswietle diodami UV i mam nadzieje, ze bedzie wypas maxymalny ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. Pomysł w dechę.... , prezesmaks 10/06/03 10:49
    to jak dobry joke "...Chodzi mi o takie logo, ktore bylo wyryte na medalionie Zammi'ego do otwierania tej ichniej ksiegi czarow..." Uhahałem się jak nigdy...Boże jak dawno tego nie oglądałem... "...abra kadabra to czary i magia, sekretem jest przepis na gumisiowy sok..."
    Sorry ale nie mogłem się powstrzyamć :))

    No pain No game!!!

    1. zajrzyj na , Tummi 10/06/03 14:14
      www.gumisie.pl - lza sie w oku kreci ;))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. chyba sobie .... , prezesmaks 10/06/03 17:26
        pier.olne sok z gumi jagód-tylko poczekam aż sfermentuje :)))
        ku.wa w dechę stronka-no i jest moja mała blond suczka :)))-Sani

        No pain No game!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL