Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112874 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak postawic serwerek PHP i MySQL sluzacy do celow czysto projektowych??? , MMajchrowski 10/06/03 11:48
Mam takie pytanko czy mogłby mi ktos pomoc w jaki sposob mozna odpalic serwer na ktorym moglbym sobie stworzyc portal internetowy stworzony w PHP z obsluga bazy MySQL. Dostalem taki projekt na zaliczenie zeby stworzyc Portal Internetowy \"Katedry Wspomagania Projektowania Systemow Informatycznych\" dla naszej uczelni. Prosze o pomoc gdyz nie mam o tym zielonego pojecia a gosc wyszedl z zalozenia ze my to wszystko umiemy. Chce to zrobic u siebie a potem gotowe zaniesc. Z gory dzieki i prosze o wszelaka pomoc :)

Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
--=M@jcheR=--

  1. Link , Norton 10/06/03 11:55
    Windowsowy apache+PHP+MySQL i parę innych bajerów.

    http://prdownloads.sourceforge.net/...exe?download

    Instalujesz i odpalasz stronkę wpisując w przeglądarce
    http://localhost

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

  2. THX !!! A jakies info jak to tam odpalic ??? , MMajchrowski 10/06/03 14:51
    Szukam jeszcze wszelkich informackji jak to wszystko poustawiac gdyby ktos mial to prosze o podeslanie :)

    Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
    RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
    --=M@jcheR=--

    1. podepne się... , krwiak 10/06/03 15:28
      jak by cos bylo to też poprosze...

      wszystko to graaanda...

      1. Wszystko jest na ... , kerad 10/06/03 15:31
        http://www.foxserv.net/portal.php
        przeczytaj Helpful Threads oraz w razie potrzebnych konkretów szykaj w Latest Threads

        Wszystko oczywiście po angielsku, ale to chyba nie problem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL