Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7449 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT - Aparat Olympus Camedia C-740 , Marcinex 11/06/03 14:21
czy ktoś ma, używał, ma jakies przykładowe zdjęcia? Zależy mi głównie na zoomie a ten ma 10x i na makro (ten od 5 cm). Więc Canon niestety odpada, a Olympusa mogę mieć za 2200. Jakieś porady jak go sprawdzić przed kupnem? Zielony jestem w cyfrakach ;) Z góry dzięki!

Nie ma piekła poza tym światem, on nim
jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
on nim jest!

  1. tutaj sa fotki z tego cyfraka , J@rek 11/06/03 14:46
    i dokladny opis
    http://www.steves-digicams.com/...0uz_samples.html

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. mam uzywam i jestem zadowolony:) , Ranx 12/06/03 09:14
    zdjecia przykladowe w sieci sa w razie czego moge podeslac:) temat na zyczenie:)
    zoom jest super ale jak wchodzi w tele (ma 2 zakresy) to juz bez statywu nie utrzymasz ostrosci bo aparat za lekki... tzn w sloncu owszem ale przy minimalnie dluzszych czasach nie da rady:(
    poza tym same plusy jak dla mnie. no i mozna sporo zdjec narobic na komplecie akumulatorkow
    sprawdzic nie wiem jak... po pierwsze jak dostaniesz do reki to powienien byc nowka - zapakowany, obiektyw czysty i powienien dzialac:) warto pyknac czarne zdjecie i zobaczyc jak wyglada fotka taka...
    co wiecej nie wiem.... ale polecam ogolnie:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. Kolega nie napisał wprost ale to wynika z jego wypowiedzi ... , Muchomor 12/06/03 11:23
      ... że ten Olek nie ma stabilizacji ostrości, a zoom ma piękny więc by się przydało. Też jestem fanem zoomów więc jak już się zdecyduję to chyba ten abo 2100 będzie.
      To świetna cyfrówa nawet dla zaawansowanego amatora.
      Jakbyś chciał ze stabilizacją to zostaje ci Olek 2100 (doskonały i bardzo fajnie się używający) ale ma niestety matryce tylko 2,1Mpixela - na allegro można go dostać za ok.2000pln.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. no niestety nie ma... , Ranx 12/06/03 12:01
        ale ja jakos nie wierze w elektroniczne stabilizacje obrazu...
        zakladasz na statyw i gitara:) w mediamarkcie czy innym realu za grosze kupujesz takowy i wtedy zabawa sie zaczyna:)
        aha. ten olek ma maksymalnie czas naswietlania do 16 sek i robi zdjecia w tiffie (czyli nieskompresowane) co jest dosc duza zaleta:) choc na karte 128 wchodzi az 13 zdjec najlepszej jakosci :) 67 SHQ (jpeg mala kompresja) albo 137 HQ - wszystkie 2048 x 15xx roznia sie kompresja.
        na jakosc nie moge narzekac, papierowe zdjecia z hq pocztowkowe sa juz calkiem calkiem
        tyle mojego na razie

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. Wielkie dzięki , Marcinex 12/06/03 14:47
    Panowie!!

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL