Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7359 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

plyta msi k7t266-UR ver.2.0 i procesory , pitero 11/06/03 17:15
No wlasnie... I ja tez porzucilem juz starego dobrego Intela:)... choc trzymalem sie az do teraz... I teraz takie pytanie: Czy ktos probowal odpalic thunderbirda na powyzszej plycie? Na oficjalnej stonie msi twierdza ze nie supportuje ona tych prockow. Bios zapodany najnowszy z mozliwych.
I pytanie drugie: mam proca 1800xp palomino, temperatura pod obciazeniem to max.50 stopni. dziwne jest to, ze jak rusze magistrale o pare herzów chociaz, to mam zwisy... probowalem roznych ustawien...pamieci sa dobre (config ponizej), napiecie podwyzszalem, temperatura nie rosnie zanadto... odpala sie nawet jako 2200xp, ale nie chce stabilnie pracowac nawet jako 1900xp... katre krecilem jescze na intelu z agp 83 mhz i chodzila, wiec to chyba nie sprawa karty...sam nie wiem...macie jakies pomysly?

i7-13700kf_asus.prime.z790
RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

  1. UR czy RU ? , Auror 11/06/03 17:19
    123

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. RU:) , pitero 11/06/03 17:29
      ...

      i7-13700kf_asus.prime.z790
      RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
      32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

      1. RU czyli , pjfox 11/06/03 17:51
        z rosji? (((((-:

        mam podobną ale bez RU i wogóle taką co jej nie ma na strone MSI (-:
        K7T266 Pro2 - z XP1600+ ale nie mogę jej odpalić (-:

        taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

        1. pjfox pjfox pjfox , Auror 11/06/03 17:58
          czeba zrobić tak:
          stronka MSI -> Products -> Archives !!!! ((-: [ ale dziwnie się te uśmiechy pjfoxowe pisze ;) ] -> i tam masz całą listę płyt, które wyprodukowało MSI.
          proszę tutaj jest link do twojej:

          http://www.msi.com.tw/...mp;MODEL=MS-6380%20Ver2.0

          tu do archiwów wogóle:

          http://www.msi.com.tw/...CHIP=17&NAME=Archives

          pozdro ! [-:

          portnicki.com
          +++++++++++++
          portnicki@gmail.com

  2. Ja mam athlona 1700@2000 0.13 na K7T266 Pro2 v2.0, ale... , Jetson 11/06/03 18:01
    musiałem najpierw usunąć z niej taki malutki badziew...

    Kiedyś podawałem opis procedury oraz link do forum MSI, gdzie można znaleźć zdjęcie tego, co należy usunąć.
    Na pewno znajdziecie przy użyciu magicznej funkcji "szukaj w archiwum".

    1. wielkie dzieki , pitero 11/06/03 18:18
      ...

      i7-13700kf_asus.prime.z790
      RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
      32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

  3. tak poza tym to errata....:) , pitero 11/06/03 18:22
    nie o thunderbirda tylko thoroughbreda mi chodzilo ..oj, ale mieszam

    i7-13700kf_asus.prime.z790
    RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
    32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL