Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37162 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mapa Polski lub samochodowy atlas - poszukuję :-)) , Milo 11/06/03 21:34
Czy wie ktoś skąd coś takiego można ściągnąć ?? dziękuje !!

  1. kup se mapa polski cartall de luxe , vector 11/06/03 21:47
    jak masz znajomego to ci w cenie plytki pusci. inni biora od 10zl
    no chyba ze chcesz przez tydzien z kazzy sciagac ;)

  2. ja mam :) , PaszkfiL 11/06/03 21:48
    na rok 2002 i mape europy na 2003 :) tylko ze jestem z katowic ...

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. sorki jesst mapa europy 2003? cartalla? , vector 11/06/03 21:59
      czy innego producenta

      1. to nie cartall :) , PaszkfiL 11/06/03 22:09
        full nazwa to ... Autoatlas europy 2003 - zassany gdzies z emule ;)

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

        1. czyli skad go masz i ile zajmuje miejsca , vector 11/06/03 22:54
          123

          1. zajmuje dokladnie tyle ile mozna kupic za 0,9 zl ;) , PaszkfiL 11/06/03 23:08
            a link znalazlem na www.osloskop.prv.pl ;ub www.osiolek.com juz niepamietam ...

            o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. europa 2003? , Dhoine 11/06/03 22:06
      no to masz szanse sie odwdzieczyc ;)
      A tak powaznie -co to za mapka?

      1. a no przydalo by sie odwdzieczyc... , PaszkfiL 11/06/03 22:10
        jak bede do brata jechac to sie na gg odezwe :) i sobie odbierzesz :)

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

        1. tudziez , Dhoine 11/06/03 22:29
          jesli nie masz/macie nic przeciwko - moge kiedys wpasc do slawnej juz siedziby Holka. I tam sie mozemy spotkac?
          Zreszta - jeszcze sprawe dogadamy na privie.

          1. no baaa, czym chata bogata ... ;) , PaszkfiL 11/06/03 22:46
            zapraszam w imieniu wlasnym, a Holek pewnie tez Cie zaprosi :)

            o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. w CHIPie niedawno była pelna wersja Atlasu Samochodwego... , NimnuL-Redakcja 12/06/03 08:52
    polecam .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL