Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:33
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 41679 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win 2000 a zmiana detonatorów , piotrgw 12/06/03 13:03
Witam wszystkich,

W jaki sposób całkowicie usunąć detonatory - detonator destroyer nie działa - po deinstalacji poprzez Dodaj-usuń programy i zainstalowaniu innych detonatorów w oknie właściwości pokazują się dwie zakładki z poprzednich sterowników. Nie pokazuje się również w żadnym przypadku zakładka Color correction, gdzie można rozjaśniać obraz poprzez gamma. Po deinstalacji dętków nie mogę również zainstalować Standard VGA - kreator uparcie próbuje zainstalować poprzednio zdeinstalowane stery, a w oknie wyboru nie mogę znaleźć Standard VGA. Jest to moje pierwsze podejście do Windowsa 2000

Karta graficzna to MSI GF2 MX

Acha, która wersja detonatorów najbardziej będzie pasowała do mojej grafiki i W2K

Pozdrawiam - Piotrek

  1. 30.83 whql bedą pasowac najlepiej.. , masza 12/06/03 13:05
    1. odinstaluj dentki z D/U. Reset.
    2. Zaisntaluj standardową kartę graficzną. Reset.
    3.Zainstaluj nowe dentki. Reset.
    4. Przeleć DirectX. Reset.
    5. Ciesz się z nowych dentek ;-))

    Pozdrowionka !!!

  2. ups. 30.82 miało być , masza 12/06/03 13:07
    123456

    Pozdrowionka !!!

  3. poszukaj "recznie" , J@rek 12/06/03 13:10
    plikow co maja w nazwie nv i je usun i poszukaj podobnych wpisow w rejestrze i je usun (oczywiscie po wszystkim resecik).. a do takiej karty najnowsze sterowniki moim zdaniem nie beda najlepsze. trzeba troche potestowac.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  4. co do wersji , tytan 12/06/03 13:23
    to beda pasowaly wszystkie detonatory, jedkakze polecam te z certyfikatem WHQL. Osobiscie podpasowaly mi dentki 29.42 (czy jakos tak;) ) - imo chodza najlepiej na w2k/xp.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  5. Dzięki... , piotrgw 12/06/03 23:47
    ...za Wasze wnioski, przed chwilą znalazłem inny program do usuwania plików detonatorów. Nazywa się Nasty File Remover i jest dostępny na płytce Komputer Świat Ekspert 3/2003, czyli najnowszej.

    Pozdrawiam - Piotrek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL