Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1695 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[SOFT] IE i ustawienie timeout dla odpowiedzi z serwera - rozwiazanie , bwana 13/06/03 21:34
Byc moze to nikogo nie zainteresuje, ale moze jednak sie przyda. Naswietle najpierw skad w ogole pomysl na ten topic.
Moj provider czesto ma zapchane/nawalajace lacze (radiolinia zmienną jest). Kiedy przegladam strony www bardzo czesto mam komunikat "Nie mozna wyswietlic strony" i musze przegladarke popychac recznie klikajac w "Odswiez" az "lącze zalapie".

Pomyslem na to jest zwiekszenie timeoutu w IE. Robi sie to w rejestrze:

Current_User\software\microsoft\windows\current version\

tu nalezy utworzyc wpis DWORD o nazwie ReceiveTimeout i jako wartosc wstawic liczbe milisekund (u mnie jest teraz 60000 zeby miec timeout na 60 sekund).

Niestety, nie wiem, czy nalezy przestartowac komputer, aby IE zalapal to ustawienie, czy tez wystarczy samo ponowne wystartowanie IE - nie wiem, bo siec zaczela mi szybciej dzialac (pewnie to chwilowe).

W kazdym razie - jesli ktos ma problem taki jak ja z przegladaniem WWW (mam nadzieje, ze nikt, ale licho nie spi) to juz wie, jak go rozwiazac. Ech... te sieci osiedlowe, niby tanio, niby szybko, ale czasem...;-D

"you don't need your smile when I cut
your throat"

  1. tenk ju , glewik 13/06/03 23:23
    moze sie kiedys przyda. a w archwum bedzie lezec i czekac no potomnych.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. dzięki za info.... bozia Ci to w dzieciach wynagrodzi :) , fatal 14/06/03 02:35
    :))))))))))))))))))))

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  3. a standardowo ile jest timeout dla IE? , Dhoine 14/06/03 22:33
    ze tak z ciekawosci spytam.

    1. standardowo ile jest to nie wiem, bo ten wpis trzeba sobie utworzyc , bwana 15/06/03 00:01
      mysle, ze jest to domyslnie w binariach IE, ale ile? na pewno mniej niz 60 sekund, tak na oko to moze z 10? W kazdym razie, w moim przypadku czesto bywalo to za malo:-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL