Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7870 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Reagge - jakie dobre zespoły? , Coyote 14/06/03 11:04
Hej. Ostatnio spodobał mi się bardzo ten gatunek. Jakoś tak go odkryłem. Polećcie mi jakieś dobre zespoły oprócz np. Boba Marleya i UB40 (no chyba, że jakieś ich konkretne albumy, bo jednego i drugiego mam The Best OF). Aha, chyba lepsze zagraniczne. Z góry dzięki :)

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

  1. Lepsze zagraniczne? "Polacy nie gęsi" [...] , spieq-Redakcja 14/06/03 11:40
    posłuchaj sobie Habakuka, Izrael; jakichś undergroundowych dubowców? Dlaczego polecam? Ponieważ są to kapele, które poziomem nie odbiegają od Marleya na przykład (NIE POLECAM jego wczesnych wypocin, są straszne). Poza tym masz polski pozytywny przekaz, który na pewno bardziej trafia.

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. zaraz się z tym zapoznam :) , Coyote 14/06/03 12:05
      j.w.

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

  2. big mountain , bartek_mi 14/06/03 12:25
    j.w.

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. to ja sie dorzuce , ViS 14/06/03 14:05
    to pisze sie "REGGAE"
    prosze zapamietac :)

    jesli chodzi o ragga (biale reggae)

    -gentleman (niemcy - teraz jamajka)
    -gutek (polska) - plyty indios bravos nagrane z piotrem banachem i inne jego produkcje

    czarne:

    -third world
    -niesmiertelny bob marley - wszystkie plyty, nowe produkcje i remixy the wailers
    -

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. ok... , Coyote 14/06/03 14:41
      ...już zapamiętałem. A propozycję zaraz oblukam :) Dzięki! :)

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

    2. do tego , dFour 14/06/03 18:58
      Mówiąc o Bobie nie można zapomnieć o Peter Tosh`u, który sam też fajne kawałki nagrał. Można także wspomnieć o Jafa Namuel`u.

  4. wlsnie UB40 , NimnuL-Redakcja 15/06/03 08:55
    mi sie najbardziej podoba ... niestety mam jedynie 2 plyty ;/

    co do wypowiedzi spieQ'a ;> bo pękne ... polskie raegge ;)) wiem, ze jest , ale to nie ten klimat ... podobnie jak polacy chcą na siłe Hip Hop ukskuteczniac, rap etc .... szkoda słów.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Nie gadaj głupot, HH to może patologia, ale: , spieq-Redakcja 15/06/03 11:55
      polskie "rege" to lata 80. i warto od nich zacząć swoją przygodę. I nie jest takie zepsute jak hip hop, bo dalej są to niszowe kapele grające dla przyjemności (zielska;), a nie dla mercedesa... Szkoda, widocznie trafiłeś na jakiś syf... Zresztą nieważne, Sepultura i tak rządzi ;)

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. mozliwe, ze trafilem na syf z polskiego raegge .. , NimnuL-Redakcja 15/06/03 14:35
        ale hip hopu juz troche posluchalem i przyznaje ... kicz . szczegolnie ten polski ... po prostu porazka . . .

        a raegge w sumie w kazdym wykonaniu jest przyjemne ... jednak mi bardzo podoba sie UB40 .

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL