Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7224 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jeszcze raz pytanko odnosnie PHP , MMajchrowski 14/06/03 17:56
Dzieki uprzejmosci jednego z Boardowiczow udalo mi sie uruchomic serwerek PHPi MySQL lokalny i pocwiczyc sobie dzialanie w PHP. Lokalnie udalo mi sie :). Na uczelni zalozyli mi konto na ktore mialem wrzucic ta stronke (jest mi ona potrzebna na zaliczenie), niby wszytsko ok za pomoca myadminphp zaladowalem baze nuke.sql, nastepnie FTPem przerzucilem zawartosc na zalozone konto do katalogu "public_html" zmienilem wpis w pliku config.php z nazwa bazy, haslem i loginem. I niestety NIC po wklepaniu adresu strony ca;y czas sie laduje i laduje i laduje i na tym sie konczy zadnego odzewu. Szukalem na necie roznych artykulow ale jakos nie moge znalezc podobnego przypadku. PROSZE O POMOC bo to jest bardzo wazny projekt i bez tego moge miec klopoty z wykladowca a tego bym nie chcial :(, wiem ze jest tu mnostwo osob ktore sie znaja na tym, a ja jestem niestety poczatkujacy. Z GORY DZIEKI I POZDRAWIONKA by M@jcheR!!!!

Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
--=M@jcheR=--

  1. hmm , bor@s 14/06/03 18:58
    a proste skrypty działają?

    1. jesli inzfo z php Ci zadziala , Deus ex machine 15/06/03 02:41
      to znaczy , ze gdzies zapetliles i tyle .-)

      "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL