 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22437 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Potrzebny komp na server do CS-a , RoBEERth 16/06/03 11:50 na jakiej platformie cos takiego zlozyc: amd czy intel ?
ile ramu (512 czy wiecej)?
Jaka plyta glowna do takiego zestawu?Komputer jest logicznym dalszym
rozwinięciem człowieka:
inteligencją bez moralności. - Jeszcze jedno pytanie , PKort 16/06/03 12:37
Ile chcesz na to przeznaczyć? Jeśli minimum, to Durona 800, 512MB DDR, płyta na AMD761, szybki dysk twardy.
Jeśli możesz dac więcej, to polecam jednak PIII, płyta ASUSa (np. CUSL2), kontroler+dysk SCSI (np. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13887961 albo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14009021 ), 1GB SDRAM.Heavy Metal or no metal at all
whimps and posers - Leave the Hall !! - Tfu! , PKort 16/06/03 12:38
na CUSL2 nie wejdzie 1GB RAMu - max. 512 w dwóch kościach. Ale też starczy.Heavy Metal or no metal at all
whimps and posers - Leave the Hall !!
- hmmm , Klinton 16/06/03 12:39
imho najwazniejsze i tak jest szybsze lacze, bo szybki i wydajny sprzet nic nie pomoze jezeli lacze bedzie sie zapychac (chyba ze ma to byc serek Lan`owy), na www.counter-strike.pl masz spis polskich serwow z podanymi konfigami, do tego na forum znajdziesz tez duzo informacji. IMHO jakies P IV 1.6-2GHz, 512 RAM + szybkie lacze i powinno smigac.
P.S. A na ilu graczy przewidujesz tego serka?I`m nobody... Nobody is perfect! |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|