 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22412 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
DIVX-filmy wyswietlaja sie tylko pod odtwarzaczem z windy :( why ? , L3ad3R 16/06/03 14:27 Jak chce odpalic film divx pod innym odtwarzaczem niz standartowy z windowsa to albo pisze ze niema pliku (tego od filmu) albo nic sie nie dzieje i film nie odpala sie
Probowalem juz wszystkich kodekow playerow itp.
Dodam ze jest to laptop z windowsem xp na athlonie xp i karta radeon9000 mobility|Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
Audigy2|MX310| - moze we włściwościach odtwarzacza zaznacz, aby widział te pliki , nezged 16/06/03 14:48
tnz aby rozpoznawał te pliki, bo on ich po prostu nie rozpoznajeSempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80, |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|