Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31990 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzebna baza danych , vucko 16/06/03 21:37
wITAM potrzebuje jakiś program do prowadzenia i
ewidencjonowania danych osobowych .Nie może być to książka
adresowa ponieważ ma zbyt mały opis dotyczący osoby,dobrze
jeżeli byłby to program zabezpieczony hasłem przed ingerencją
osób niepowołanych.Bardzo ważne żeby był w języku polskim.
Czy jest takie coś ???
Pozdrawiam

  1. MS Outlook , mirkrup 16/06/03 21:43
    z Office'a 2003

    1. ew. Outlook z Offica XP , SylHan 16/06/03 21:44
      j/w...

      System dwójkowy, jesteś 1 lub 0...
      żywym lub martwym ;-)

  2. wszelkiego rodzaju PIM-y robia takie rzeczy , bwana 16/06/03 21:44
    PIM jak Personal Information Manager - znajdziesz sporo na googlu, w tym freeware na bank tez.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  3. Oracle , bor@s 16/06/03 21:48
    ale to by było tak jak kombajnem na marchwkę...

    1. dokladnie , bwana 16/06/03 21:51
      a nawet dwa kombajny:-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. ale minimum Oracle 9i , dida 16/06/03 22:00
        ;-) reszta nie wydoli

  4. Może być i kombajn , vucko 16/06/03 22:04
    Pod hasłem PIM są chyba tylko w j.angielskim programy
    a chodzi mi o program w j.polskim i ważne aby była łatwa obsługa
    chodzi głównie o wpisywanie danych personalnych .proponowałem Accesa 97 i okazał się za trudny
    Pozdrawiam i dziękuje zabieram się do sprawdzania kombajnu o nazwie
    oracle

    1. no to moze cos z tego: , bwana 16/06/03 22:09
      http://download.chip.pl/...ownload_index_1303.html

      tylko raczej nie sciagaj z chipa, bo wolno, a przy kazdym sofcie masz link do strony producenta programu i masz szanse stamtad sciagnac nowsza wersje tego, co wybierzesz.

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL