Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » DJopek 12:47
 » KHot 12:41
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33

 Dzisiaj przeczytano
 40216 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] ile kosztuje paliwo w niemczech i holandii , vector 17/06/03 22:00
1. czy ktos tam byl ostatnio albo ma jakies pojecie o cenach paliwa: ON, bezolowiowka, olowiowka i gaz (niewiemy z kumplami jeszce jakim autem pojedziemy)
2. ile mozna przewiesc przez granice paliwa w kanistrze oraz czy sa jakies limity na inne rzeczy np. zywnosc, kasa, tyton, alkohol :) i tym podobne

  1. w niemczech , mateusz 17/06/03 22:28
    w niemczech benzyna kosztuje ok 1,05-1,1 Euro , a ON ok 0,95 Euro ( zalezy od stacji i jej polozenie ) . Co do drugiego pytania to niewiem ile mozna , ale az tak dokladnie to raczej nie sprawdzaja ( no chyba ze zaladujesz autko kanistrami z benzyna )

  2. W holandii o 10% drozsze niz w niemczech , Phate 17/06/03 23:05
    123

    Pozdrawiam ;-)

  3. no nie , Jumper 18/06/03 07:09
    przesadzajcie z tymi kanistrami.... ;-)) co o nas niemcy pomysla jak was zauważą, poza tym chyba nie można i tak przewieźć przez granice
    zywnosc, mozna (ale nie tyle zeby na handel), poza tym czesc zywnosci ma prownywalne ceny co u nas
    fajki - 1 sztanga na lebka
    alkohol jest tanszy niz u nas zwlaszcza drozsze trunki i piwko (przynajmniej bylo), trudno dostac biale wodki - nie widzialem, ale napewno sa

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  4. odp , Gelfik 18/06/03 08:04
    fajki sa zajebi...scie drogie i w niemczech i holandii paliwko to juz koledzy napisali
    zywnosc tez troszke drozsza ale oplaca sie np kupowac chipsy i kremy czekalodowe alkohol nie wiem nei pilem za duzo
    no i chleb maja badziewski (chyba ekologiczny) najlepiej wziasc ze soba jak najwiecej bo tym za granica nie mozna sie najesc za bardzo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL