Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 45047 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dziwne piski z głośnika komputerowego ??!!?? , BrUcE_609 17/06/03 23:45
co jakiś czas jak np. przeglądam stronki interentowe to głośniczek w obudowie wydaje czasem taki dziwny "pisk" jak np. minimalizuję stronę, albo zapisuję jakąś fotkę na dysk klikając prawym zamiast lewym klawiszem myszki... wcześnijej tego nie było... ten "pisk" zdaje się być czymś w rodzaju ostrzeżenia, że wykonana operacja na ułąmek sekundy zawiesiłą system i ruch myszki powoduje "pisk" głośniczka... kiedyś tak miałem, ze system padł a ruch myszki powodował pisk głośniczka... dziwne, co o ty sądzicie ??

Jutro być troche lepszym niż dziś i
dużo lepszym niż wczoraj...

  1. z tego co wiem , mel2 17/06/03 23:56
    to jak sys wisi to glosnik raczej nie piszczy - tylko pstryka - w takt impulsow otrzymywanych od myszy - no ale moze masz jakis cienki komp - ktory wykorzystuje 100% proca do zapisu na dysk - i wtedy chwilowo jakby zwisa - choc musialby to bys bardzo stary komp i wielkie obrazki

    Don't lose your head,
    There can be only one.

  2. A masz kartę dźwiękową zainstalowaną /poprawnie/? , Hiper 18/06/03 03:05
    Bo jak nie, to będzie piszczeć w głośniczku.

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

  3. hmmm no sam nie wiem , BrUcE_609 18/06/03 09:30
    muza zainstalwana poprawnie... to się zaczęło jakieś 4 dni temu ... nic nie zrobiłem dodatkowego i ten "pisk" to faktycznie tak jakby kilka szybkich impulsów...ale b. krótkie... a kompa nie mam AŻ tak starego (Duron 1,3, 256ram, maxtor 60gb, gf2)
    No nie wiem ... reinstal może... ale ten pisk jest żadki i w sumie to nie przeszkadza. Tylko chciałem wiedzieć, czy może ktoś miał podobnie.

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    1. wycisz line in oraz mic in , Tummi 18/06/03 11:30
      we wlasciwosciach karty dzwiekowej (mixer - systray.exe)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  4. ale ze mnie , BrUcE_609 18/06/03 12:39
    lama lama... używam ad-popup killer... i jego opcje wrzuciły się na default...a tam jest ustawienie <internal sound> i za każdym razem jak mi popup zabijał to dawał sygnał z głośniczka :-O ... już jest OK ... dzięki za HELPA !!

    POZDRO 4 ALL

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL