Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 49160 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hasła w WinXP , Sponsor 18/06/03 16:39
Jak sie ustawia hasła na sieci lokalnej żeby dostęp do mojego udostepnionego katalogu na sieci był na hasło.
Z góry dzięki.

  1. mniej wiecej tam gdzie sie udostepnia... , Ranx 18/06/03 16:42
    z tym ze chyba musisz wylaczyc "proste udostepnianie" w opcjach XP - ale to i tak nei pomoze:) wlasnie sprawdzilem:)
    gosc musi miec zalozone konto na twoim XPeku.. polecam jakiegos uniwersalnego uzytkownika i na niego odostpeniac..

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. może program.......... , Sponsor 18/06/03 16:45
      a znasz może jakiś program do hasłowania katalogów na sieci??

      1. tylko po co? , Ranx 18/06/03 16:47
        w XPku masz wszystko w opcji zabezpieczenia...
        ale to po tym jak wylaczysz proste udostepnianie...

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. ????? , Sponsor 18/06/03 16:49
          wyłaczyłem ale gdzie jest ta zakładka zabezpieczenia???
          pomocy

          1. kolo zakladki udostepnianie... , Ranx 18/06/03 16:52
            zaraz obok...
            poza tym w samej zakladce udostepnianie masz mozliwosc okreslenia uprawnien...

            o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. tu byl podobny , yourerck 18/06/03 17:43
    http://twojepc.pl/boardPytanie45617.htm

    1. mialo byc , yourerck 18/06/03 17:47
      tu byl podobny "problem" http://twojepc.pl/boardPytanie45617.htm , ale mi sie za szybko enter wcisnal :>

  3. włącz konto gość (dymyślnie jest wyłączone) i ustaw w nim hasło , Bart 18/06/03 18:04
    Panel sterowania -> konta użytkowników
    Użytkownicy Win98 domyślnie będą wchodzić jako gość - będą jedynie poproszeni o hasło które ustawisz.
    Użytkownicy Win2k i WinXP będą pytani o użytkownika i hasło.
    Powinni podać gosc lub gość i hasło które ustawiłeś.
    Następnie udostępniasz wybrane katalogi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL