Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48589 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos mial z was do czynienia z ta obudowa Antec PlusView 1000 AMG EU ATX , Maniak 18/06/03 17:15
Mam zamiar takowa kupic....
Niegdzie nie moge znalesc zadnych testow...
Moze ktos z was posiada i moglby mi cos wiecej o niej powiedziec. Jak prezentuje sie obudowa,jej funkjonalnosc, system wiatraczkow, szyba ;)

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. tak na mojeo oko to to jest 1080 z dodanym okienkiem , Massai 18/06/03 17:22
    z ta drobną uwagą - to co mają w dimm, za 490 pln, to zdaje się jest bez zasilacza...

    ...Bronchos znaczy Nieujarzmieni...
    Nigdy mnie nie złapiecie ;-))

    1. no zapomnialem , Maniak 18/06/03 17:29
      dodac ze znalazlem takowa na dimm.pl i w sirius.pl , z tym ze w siriusie za 449 zl.
      Bardzo mi sie podoba. Zasilacz mam Chiefteca.

      Zmień swój podpis na Boardzie

      1. no to będziesz miał odwrotnie niż ja , ulan 18/06/03 17:37
        bo Ty będziesz miał obudowę anteca+zasilacz chiefteca, a ja mam obudowę chiefteca+zasilacz anteca. Hmm ciekawe :-), ale mimo wszystko wolę swoją kombinacje, bo zasilacz anteca jest zdecydowanie lepszy od zasilacza chiefteca. za to obudowy anteca mają fajne kolorki (budy dla chiefteca i anteca robi ta sama chińska fabryka, więc są do siebie bardzo podobne, zwłaszcza konstrukcyjnie,środki mają te same, a różnią się niewiele na zewnątrz, tzn mają troche inne wykończenia).

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

        1. gdzie znalazles , TloluviN(TPC) 18/06/03 19:40
          informacje, ze robi je ta sama fabryka?

          TloluviN
          "Not every person in everything
          can shine"

          1. widziałem gdzieś , ulan 18/06/03 21:41
            ale niestety nie pamiętam gdzie foto-relację z tej fabryki(niestety nie pamietam adresu tej strony :-(). Ponadto jak byłem w dimm.pl (po zasilacz) to sobie dokładnie oblukałem taka obudowę, a że mam chiefteca to mialem porównanie (te same rozwiązania, te same plastyki, nawet ten sam kolor np. uchwyty na dodatkowe wiatraczki. Właściwie różniły sie tylko kolorem obudowy i przodem, trochę inny panel przedni.całe wnętrze to prawie to somo, na oko).

            pozdr. ułan vel ulan
            "Uwielbiam zapach napalmu
            o poranku..."

            1. <.> , Maniak 18/06/03 22:08
              teraz juz wszytsko wiem w zasadzie to prawie taka sama obudowa jak chiefteca ktora byla recenzowana na TPC. Z tym ze Antec ma o kilka rozwiazac wiecej np. filt przeciwpylowy z przodu obudowy no i ta szyba i cos tam jeszcze :)
              Znalazlem rowniez w sieci recenzje obudowy. Wszyscy ja zachwalaja :)
              Wiec chyba kupie.
              Thx za pomoc.
              Btw rowneiz dzis na sieci znalazlem info ze obudowy chiefteca,anteca,thermaltake'a produkuje jedna i ta sama firma.

              Zmień swój podpis na Boardzie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL