Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54513 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam pytanko (alee nie głupie) czy ten wirus jest groźny ??? , JasioWP 19/06/03 07:54
Czy worm/sobig.c jest groźny ???

  1. ??? , PrzeM 19/06/03 08:12
    http://www.mks.com.pl/...w=description&id=2326

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  2. WIRUS KEYBOARD ERROR NIE JEST GROŹNY!!! , Coyote 19/06/03 08:40
    <lol> A tak serio - PrzeM dobrze radzi. Zajdź na stronę i sprawdź. Pozdro :)

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

    1. ale Wirus JasioWP jest , NimnuL-Redakcja 19/06/03 08:52
      ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. :)))))) , prezesmaks 19/06/03 12:58
        ROTFL

        No pain No game!!!

        1. witaj prezes , vector 19/06/03 13:04
          ostatnio nie moglismy sie trafic.
          odczytales moja odpowiedz na twoje pytanie?

          1. eghmm.. , prezesmaks 19/06/03 13:05
            chyba nie...ide własnie poszukać...w8

            No pain No game!!!

            1. ewentualnie mogymy na na tym poscie popisac , vector 19/06/03 13:08
              j.w.

  3. tutaj? , prezesmaks 19/06/03 13:09
    napisz na maila bo juz się gubię...:)
    http://twojepc.pl/boardPytanie46091.htm#28

    No pain No game!!!

    1. dokladnie , vector 19/06/03 13:11
      szybko znalazles

    2. moze byc tutaj , vector 19/06/03 13:11
      123

      1. no wiesz vector... , prezesmaks 19/06/03 15:06
        temat chyba narazie wyczerpany...Nimnul nadal chwali swojego Sony-ego :))). Masza czeka na siostrę...wszystko po staremu :))) Chyba poczekamy na listę maszki-zobaczymy co poda.
        Pozdro
        BTW-żeby nas zaraz tu nie zjechali za to że urządzamy sobie pogaduchy priv publicznie :))

        No pain No game!!!

        1. e tam, przeciez uzgadniamy strategie ;) , vector 19/06/03 15:21
          ja tam tez do sony nic nie mam (moja wiza smiga od97r)
          zobaczymy co masza znajdzie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL