Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58211 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dlaczego mam tyle płacić za Linuxa , Remek 19/06/03 15:52
Dlaczego za RedHata 9 mam płacić 390 zł. a za profi aż 1750? Kto na tym zarabia? To już sie opłaca bardziej Solarisa kupić...

  1. pewnie za to... , Remek 19/06/03 15:54
    http://www.redhat.com.pl/.../9_0/personal_9_0.php3

    i tekst:
    "Ximian Evolution™ jest klientem poczty email, menedżerem kontaktów i kalendarzem. Strona podsumowująca może być łatwo dostosowana aby szybko wyświetlała ważne informacje lub pogodę"

    1. remek ale evolutiona mozes sobie sciagnac najnowszego i samemu skompilowac , Thadeus 19/06/03 16:10
      a zreszta wersje stable sa w kazdej distro

      ...

  2. odpusc sobie czerwonego kapturka to kiszka , Thadeus 19/06/03 16:09
    dla poczatkujacego tylko Mandrake, a pozniej to dfebian, gento, a PLD jakos nie trawie - instalowalem kombinowalem i sie wkor.. em :)moze kiedys, no i na dodatek misze kombinowac na poczatku by soec poscic - albo ten PLD z chipa jest jskis niedoopracowany albo nie wiem co :)

    ...

    1. Raczej niedopracowany. , PKort 19/06/03 16:14
      Co prawda PLD nie bawię się już od przeszło roku, ale moje ostatnie doświadczenia w instalacji były superpozytywne - wszystko jakoś bez problemu się instalowało, uruchamiało i działało.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

      1. ._. , GregorP-Redakcja 19/06/03 16:41
        I te automatyczne apdejty.. ;)

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

  3. A bo tak. , PKort 19/06/03 16:12
    Jak Ci się nie podoba, to nie kupuj - masz wolny wybór. Możesz sobie RH ściągnąć z Sieci za darmo, bo jest to soft opensource'owy. Ale jeśli chcesz mieć dostęp do profesjonalnego supportu i gwarancję, to musisz zapłacić.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. a tak z innej beczki to czy kupujac hamerykanskiego rh w polsce , Thadeus 19/06/03 16:16
      moge liczyc na to ze beda do mnie szwargac po polsku? cos mi sie zdaje ze dla nas to mocno ograniczony support jest - jedynie fora etc ew mail jesli kto zna ich mowe :)

      ...

    2. dokladnie i za to sie wlasnie placi , NimnuL-Redakcja 19/06/03 16:35
      za supprot techniczny . . .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL