Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61747 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy w PL mozna dostac juz Coolermaster'a X-Dream SE ? , Maniak 19/06/03 23:58
j.w ?

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. z tego , Zryty_Berecik 20/06/03 00:09
    co szukalem to chyba jeszcze nie ma nigdzie.
    Ja mam X Dream'a zwykelgo i jest rewelacyjny.
    W porównaniu z poprzednim moim coolerem ( Titan D5TB ) zapinka w cooler masterze jest niebiańska !!!
    zapiecie coolera na socket'a to relax !
    dość wydajny... tani
    wywalić mozna osłonę s przodu i bedzie ciszej...
    mi do XP 1700+@różnie ( różnie = 2000+ ,2200+, 2400+ ) wystarcza ( obroty na min )

    1. <.> , Maniak 20/06/03 00:18
      A jak wygladaja temperatury powiedzmy takietgo 1700@2400 na minimalnych obrotach w zglednie przewiewnej obudowie :) tzn twojej :D

      I jak z poziomem halasu.

      Zmień swój podpis na Boardzie

      1. hmm , Zryty_Berecik 20/06/03 00:22
        o ile dobrze mi odczytuje speedfan to przy 1700+@2400+ 1.7V mam max 50 stopni na procku ( przy obrotach minimalnych i włączonym UD )
        hałas jest moim zdaniem podobny jak w Titanie D5TB - dla mnie do zniesienia - juz nie raz zasypiałem bez problemów z włączonym kompem.
        przy niepodkręconym procku i wyłączonym UD temp była zawsze ponizej 40 stopni
        teraz mam 1700+@11x166= +/- 1837MZH - z włączonym UD i podnesionum napieciem z 1.6 do 1.7V 45 stopni na CPU

        1. jeszcze dodam , Zryty_Berecik 20/06/03 00:24
          ze danie obrotów na max ( hałas masakryczny ) nie daje prawie nic ( 2-3 stopnie mniej na CPU
          na procku mam coper shima + pasta od titana D5TB
          w porownaniu z moim poprzedniem XP 1700+ 0.18 temp na tym procku sa niskie
          przy starym 0.18 miałem 47-50 a jak grałem to 52-53
          to na nowym 0.13 @ 2400+ nie mam tylu stopni :)))

    2. z tego co czytalem to x-dream ma troche wad , Thadeus 20/06/03 08:40
      i wlasnie se powstal by je wyeliminowac :) a zapinka fakt fajna ale jest zle skonstruowana - niech sie wypowiedza wlasciciele ecs którym ta zapinka bedzie zawadzac o ram w pierwszym slocie :)

      ...

      1. hmm , Zryty_Berecik 20/06/03 10:39
        to chyba wina MBO a nie coolera ??
        ma dośćdługi ten dzyndzel do zapinania

  2. raczej ciezko... , bolo 20/06/03 00:25
    ...ale zobacz na to:
    http://www.amdmb.com/...-display.php?ArticleID=233

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL