Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61829 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jest tu ktoś z Tarnowa? , Bronek99 20/06/03 11:17
....oprócz Slantera:)

Dobry programista wiesza się wraz
ze swoim programem :-)

  1. RE: , ziułek 20/06/03 11:50
    Ja z Dębicy (dość blisko :-)) jeśli ci to w czymś pomoże

    1. he, ja też z Debicy :) , Saszkin 20/06/03 12:26
      hej ziomku - a ja myslalem ze tu z Debicy to nikogo nie ma :)

    2. i ja tez :):) , Delete01 20/06/03 14:22
      123

      1. widze że Dębica panuje ;) , Bronek99 20/06/03 16:04
        ......

        Dobry programista wiesza się wraz
        ze swoim programem :-)

        1. a jakże panuje , zyzio 20/06/03 17:52
          też Dębica

  2. jestem , kiniu 20/06/03 12:01
    j.w.
    obecny

    Pozdrawiam Krzysztof

    1. Hmmm, można się zapytać , slanter 21/06/03 09:13
      gdzie dokładniej mieszkasz? Wiem, że Tarnów to małe miasto i być może dobrze się znamy ;))

      P.S. Ja z powiedzmy Strusiny (koło Szujskiego)... pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

  3. ja bym sie nie przyznawal na waszym miejcu ... , NimnuL-Redakcja 20/06/03 12:37
    widac, ze chlopak szuka zaczepki ;>>>

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. dobre , merams 20/06/03 12:59
      nie powiem.

    2. NimnuL jak zwykle , slanter 21/06/03 09:10
      szuka ch*** do du** ;))))) Jeśli chodzi o temat boardowych Tarnowian to można się było spodziewać takiego zalewu odpowiedzi... eech... pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

      1. Może jest tu ktoś z naszej mieściny , Bronek99 21/06/03 17:58
        tylko nie chce się przyznać ;)

        Dobry programista wiesza się wraz
        ze swoim programem :-)

        1. Taa, wstydzą się , slanter 21/06/03 18:38
          swojego małomiasteczkowego pochodzenia ;) pzdr

          owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL