Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63988 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GTA VC - problemy z grafika , wikear 20/06/03 15:00
Mam takie problem, ze mi sie teksturki nie robia poprawne, tzn sa jakies takie rozmazane i w ogole. jak troche przy budynku postoje to jest okej, bo sie jakby odzwieza, ale jak szybko autem jade to nie.

Dodatkowo, jeszcze mi takie rzeczy jak murki, latarnie i inne entities znikaja, i czasami wpadam na nie samochodem.

Co mam robic?

Mam detki 43.00 i XPka... GeForce Prolinka... HELP!

Jak ktos wie o co chodzi to niech mi na maila napisze, bo kredyty w TPSie mi sie skonczyly i na necie minimalnie siedze, OKa?

Z gory dzieki!

  1. Przepraszam, że się podpinam... , spieq-Redakcja 20/06/03 15:08
    Mam ten sam problem z radeonem 9000. Zresztą po zmianie z gfa4 420mx (DDR) zauważyłem, że gra chodzi WOLNIEJ (ten technologiczny kiks występuje, na szczęście, tylko w tej grze)

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  2. wystarczy wlaczyc w opcjach , XepeR 20/06/03 15:20
    gry "frame limiter"

    1. nie , wikear 20/06/03 17:59
      dziala

  3. wymagania które pisały na , MatiZ 20/06/03 17:08
    gta.pl = 1400MHz itd (to pewnie zwalnia grę :()

    Meet me after midnight #Farcry

    1. Mam 2100+ :\ , spieq-Redakcja 20/06/03 17:16
      hm...

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  4. frame limiter i draw distance na maksa nie dziala :((( , wikear 20/06/03 23:40
    tutaj jest plik graficzny i jak to wyglada w praktyce a walsciwie na scianie:

    http://home.pl/...M--KENkD&readmail=3:3/01.JPG

  5. W winxp tak właśnie się dzieje... , wala 21/06/03 14:26
    ... Mam ten sam problem pod xp ale pod 98 nie matego problemu... Nie wiem co jest powodem...

    5......4.......3.......2.......1.......0.......boo
    oooom

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL