Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63730 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

gdzie tanio bilety lotnicze do chicago , Amorr 20/06/03 16:11
Wylot wyszedl mi tak nie-chcacy ale jak zobaczylem 2047.97 PLN <wow> za wylot 18.07.2003 na stronce LOTu to juz sie zmartwilem :( Pewnie da sie taniej (oby) ale gdzie ?? plzzzzzz

...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

  1. czyżby wakacje w USA? , Bronek99 20/06/03 16:14
    ..........

    Dobry programista wiesza się wraz
    ze swoim programem :-)

  2. mmmmmmm , Amorr 20/06/03 16:18
    ożna taka powiedziec - ale za taka cene biletu to ja machajka wole poleciec :D

    ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

    1. jak to jest ważny wyjazd (wylot:)) to zadzwoń do biura , Bronek99 20/06/03 16:39
      i dowiedz sie co, ile i dlaczego. Rozmowa na żywo z babką z osługi rozwieje twoje wątpliwości.

      Dobry programista wiesza się wraz
      ze swoim programem :-)

  3. znajomi , Kristof G. 20/06/03 19:10
    wylatują zawsze z Berlinba albo Hamburga podobvno nawet o 50 % taniej więc może trza się pofatygować za zachodnią granicę ?

    Bear The Truth 2 z osprzętem na morgiego

  4. Lotem... , Icing 20/06/03 23:35
    to lataja polskie (no comment). Idz do jakiegos biura podrozy a najlepiej do kilku. Teraz zreszta bilety sa najdrozsze poniewaz jest szczyt sezonu.

  5. Kristof G , Icing 20/06/03 23:37
    WTF 50% ?!?!?! taniej. Co to za crap ???

  6. znalazles bilet za ok 550 $ , Andrzej 21/06/03 00:41
    nie narzekaj bo widzialem bileciki za 4000 pln i nawet za 6000 pln, masz dobra cene jak na te pore roku czyli sezon urlopowy.

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

  7. To i tak masz dobra cene.. , Maners 21/06/03 08:54
    ja zaplacilem 950$ ale w druga strone tzn NY-Wawa (taniej nie dalo sie zalatwic :-()

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL