Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66650 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) zapodaje likna do... , Zryty_Berecik 20/06/03 17:39
http://home.mn.rr.com/t1camp1/Focus.swf
glupie ale nowe :) i nie było

  1. Yyyy!!! , evil 20/06/03 17:40
    AAA!!! ;)))
    Jadlem czeresnie... :P

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  2. niezle , atay 20/06/03 17:41
    zle sie czuje, chyba za dlugo patrzylem w to :)

    _- Atay -_

  3. Heh - wiedziałem że gdzieś się kryje podstęp ;) , DJopek 20/06/03 17:43
    Aż ściszyłem głośniki w oczekiwaniu na jakiś niesamowity ryk :-))) Ale i tak nie pomogło ;)

    1. heheh , Zryty_Berecik 20/06/03 17:45
      :) ciekawe co będą sąsiedzi myśleli o Tobie teraz słysząc takie odgłosy z twojej chaty/mieszkania :PPP

      1. Akurat mam dobrze , DJopek 20/06/03 17:47
        bo mimo że w bloku na 3 piętrze mieszkam to naokoło prawie nigdy sąsiadów nie ma :-) Mogę na fulla słuchać a i tak nigdy nikt nie przyjdzie że za głośno :)

  4. Zrytu qrde trzeba było napisac , Thadeus 20/06/03 18:15
    "Prosimy nie regulowac odbiorników" :)

    ...

  5. to chyba jest dla ludzi o mocnych nerwach i......... , Bronek99 20/06/03 18:24
    .........żołądkach :D

    Dobry programista wiesza się wraz
    ze swoim programem :-)

  6. aaaa........ , Curro 20/06/03 18:36
    zabojcze-przerazajacy efekty wizualny zaprawiony niezlym podkladem "muzycznym"

  7. dżizas Zryty.. jak ja teraz zasnę.. , Maverick 20/06/03 23:20
    po takim koszmarze :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL