Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66513 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Domowy sposob na wycięcie koła na wiatrak w bocznej sciance , Zryty_Berecik 20/06/03 19:27
chodzi mi o to jak wyciąć koło domowym sposobem aby mozna było zamontować wiatrak i na niego grill :
http://spox.org/~wojtas/aab.jpg - chodzi o kolko dla wiatraka 80x80x25 - ja chce miec jeden nie 5 z boku jak na tym kompie na zdjeciu.
:)

a tu macie linki do niezłych modów kompów :))
http://www.moded-kompz.net/...clude=view_album.php

http://www.case-gallery24.de/csg3.html - kompik 0.13 ;PP

pozdro 4 all

  1. wiertarka +5mm wiertlo , speed 20/06/03 19:33
    rysujesz okrag odpowiadajacy wielkosci wiatraka , wiercisz otwory tak aby odleglosci jednego od drugiego byly okolo 0.5mm potem pilnik lub jakas mala szlifierka i masz otwor gotowy.

    1. lub bez szlifowania, a zamaskowac kolkiem wycietym z materialu , bwana 20/06/03 19:40
      ktory latwiej obrabiac.

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

  2. sposobow jest masa , TloluviN(TPC) 20/06/03 23:19
    wszystko zalezy od tego, jakimi narzedziami dysponujesz.
    w sumie masz do wyboru:
    1. wyzynarka - rysujesz okrag, potem w jego wnetrzu wiercisz otwor taki, aby zmiescilo sie ostrze od wyzynarki i jazda...
    2. wiertarka - cienkie wiertlo jak mowil speed, jednak ja bym radzil wczesniej wypunktowac to. jesli otwor wyjdzie Ci nierowny to lepiej zamaskowac go uszczelka U lub uszczelka spreparowana z kabla...
    3. dremel i podobne - nie trzeba wiecej tlumaczyc
    4. otwornica/koronka - latwiejszego sposobu nie ma
    5. ostrze do wycinania otworow w glazurze - pracochlonne, ale wychodzi ladny otwor
    6. udac sie do slusarza i za marne pieniadze wyciac taki otwor...

    TloluviN
    "Not every person in everything
    can shine"

    1. to i ja dorzuce , bwana 21/06/03 00:25
      oblozyc zielem dziurawca i poczekac, az przezre;-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. yeah! , TloluviN(TPC) 21/06/03 02:21
        na to nie wpadlem ani nikt inny chyba :-)
        choc trawienie kwasem pewnie daloby rezultat... :-D

        TloluviN
        "Not every person in everything
        can shine"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL