Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66896 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak wyłączyc poczte głosową w idei... , AndrEC 20/06/03 20:49
jest jakas sekwencja gwiazdek i numerków, ale nie wiem jaka.. jak ktos pamieta, niech napisze jaka, z góry dzieki.

AndrEC

  1. Wydaje mi się... , Sith 20/06/03 20:50
    ... że tylko można to zrobić dzwoniąc po *22 i prosząc o to konsultanta

  2. A mi się udało :-) , marcin79 20/06/03 21:07
    Niestety jedyna możliwość to zadzwonić do biura obsługi i poprosić o wyłaczenie. Usługa jest darmowa i załatwiają sprawę w 48h, co nie oznacza, że takie uszczęśliwianie ludzi na siłę nie jest kretyństwem ;-)

    Wasz unieszczęśliwiony na siłę... :-)

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  3. jeśli chodzi o optime ... , SiAr 20/06/03 21:21
    ... to sprobuj przez menu telefonu. Jeśli to nie dział,a to zadzwon pod *22 i poproś o wyłączenie. Wtedy powinni aktywować Ci najnowszą wersję poczty głosowej, którą będziesz mógł w każdej chwili włączać i wylączać poprzez menu telefonu. Tak przyajmniej bylo w moim przypadku.

  4. ja na swoim popie , Macioos 20/06/03 22:53
    poszedlem do najblizszego punktu IDEI i tam na miejscu babka zadzwonila do Warszawy ze ten i ten numer ma nie miec poczty glosowej... po pewnym czasie ja wylaczyli

    OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
    Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

    1. a mi nie wyłączyli , yorg5 21/06/03 14:28
      dzwonilem do nich tydzień temu i dalej mam włączoną ehhh.. skleroze mają..

      The Borg's frightening appearance
      may scare small children.

      1. i dlatego lepiej pojsc do punktu obslugi - tam przy tobie to zrobia , Macioos 21/06/03 16:35
        123

        OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
        Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL