Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66903 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HELP!!! czyzby miala mi awaria wyskoczyc , vector 20/06/03 23:24
cos mi sie dzieje. jak by mi sie ekran przyciemnil. jak sie wlacza wygaszacz to monitor wydaje odglos taki jak przy mianie rozdzielczosci i wlacza sie na sec flop. przy poruszeniu myszka zeby wyl. wygaszacz znow slychac dzwiek zmiany rozdzielczosci
wczesniwj jak wszystko zminimalizowalem to nie bylo widac ikonek na pulpicie jedynie same podpisy pod ikonkami ale po restarcie kompa to wrocilo do normy

kochani czyzby miala mnie spotkac I w zyciu usterka kompa?
co to ma byc??

  1. Hmm. będę wieszczyć: , spieq-Redakcja 20/06/03 23:40
    Niestety źródeł przyczyny nie jestem w stanie ustalić. Ale kumpel miał to samo (monitor wydawał wtedy: stuk, stuk...). Po jakichś bodajże 2 miesiącach monitor sie przepalił :-|

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. na 99.99% to wina Systemu operacyjnego , Kllaymenn 21/06/03 00:03
      j.w...

      Spanish Harlem

      1. Stuk... stuk... , spieq-Redakcja 21/06/03 00:05
        :)
        może masz rację (!)

        To ja, ten słynny emotidestruktor.

        [podążaj za Żółtą Taksówką...]

        1. przeciez , Kllaymenn 21/06/03 00:14
          problem z znikniecie ikonek czy problem z wygaszaczem ekranu nie moze miec nic wspolnego z psujacym sie monitorem tylko system i k.graf. jest za to odpowiedzilna(czesciej stery do niej)

          Spanish Harlem

          1. Nie no, jasne, masz rację, ja ustosunkowałem się: , spieq-Redakcja 21/06/03 00:18
            jak widzisz, wyłącznie do czynników fizycznych, w tym wypadku podejrzanych dźwięków.

            To ja, ten słynny emotidestruktor.

            [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  2. a wez no , Kane 21/06/03 00:09
    zapusc jakis skaner antywirusowy czasami to wlasnie wirusy wywoluja rozne takie dziwne zachowania

    Pozdro Kane

  3. A moze zacznijmy , Sandman 21/06/03 00:27
    od wieku monitora, jak dlugo juz go ekspolatusjesz???

    TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
    t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
    ThanHell I PromisedThat I Would

    1. 1.5 roku jest to LG Flatron 775FT , vector 21/06/03 12:36
      sorki ze teraz odpowiadam ale musialem isc spac bo dzir rano mialem kolejny egzamin.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL