Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66927 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do znawcow ASUSa , Kllaymenn 20/06/03 23:58
Czym sie roznia plyty ASUSa w wersji GOLD od zwyklych plyt lub w wersji DELUXE albo Black Pearl? Wilkie dzieki za odp.

Spanish Harlem

  1. hmm.... , qwertix 21/06/03 00:12
    delux to ful wypas, gold to ful wypas zwany delux ;) + jakis programik(i), a black pearl to jakas limitowana seria

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. pytalem sie dlatego , Kllaymenn 21/06/03 01:16
      bo nic nie moglem znalezc na stronach ASUSa na ten temat i dltego tez bo cena wersji gold byla niekiedy 2x wyzsza od takiego Deluxe np. plytka P4C800 Gold Deluxe na tej stronce http://www.computeronline.com.au/.

      I jeszcze jedno pytanko. Czy ASUS P4C800-E bedzie u nas dostepny i czy rozni sie tylko karta LAN i Raidem od zwyklej Deluxe bo po zdjeciach widac inny uklad scalakow i brak innych elemetow .

      Spanish Harlem

  2. Znawcą nei jestem... , Umek 21/06/03 00:40
    ale:
    dlx - wersje z pełnym hardware - dodatkowe kontrolery (firewire, serial ata itp) ale tez np: kobitka gadająca w biosie :)) w porównaniu do zwykłych na których w tych miejscach na pcb są puste miejsca na układy
    BP - to była jakas super limitowana płyta - nie jest to powszednie w każdej serii płyt asusa. Taki "smaczek" z czarnym laminatem... :)

  3. Do Gold dorzucają jeszcze jakiś soft , Stone 21/06/03 01:24
    ja dostałem WinCinema.

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL