Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4853 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pomyslcie tylko, co znalazlem idac dzisiaj z pracy? Amstrad , etranger 21/06/03 17:19
664, wbudowana stacja dyskow 3cale,64k ramu, dzwiek na AY, i co najwazniejsze bylo ich bardzo malo bo produkowali je tylko przez kilka tygodni, zastapil go model 6128, o ktorym z reszta swojego czasu snilem. Pamietam jak w bajtku pisali ze podczas Copy Party te modele lamaly sie w pol, bo taki scisk byl :)

IStal sie switch:)

  1. buuuu , Fantomas 21/06/03 18:09
    ale Ty jestes niedobry ....... udowodniłes mi własnie , jaki jestem stary :(((

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. a to trzeba bylo udowadniac ? :) , NimnuL-Redakcja 22/06/03 09:37
      ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. używałem kiedyś w technikum... , XTC 21/06/03 18:11
    jeszcze nawet - czegoś takiego - te dyskietki to zabijały i niszczyły :)

    Linux

  3. pamietam , Budasty 21/06/03 18:27
    z Domu Kultury (cos takiego jeszcze funkcjonuje??) :) 464 (z magnetofonem), "cpm, draw, plot" - to była Magia wtedy, daawno :)

  4. kurcze gdzei wy chodzicie .... , XiSiO 21/06/03 20:04
    jeden znajduje serwer z pentium PRO drugi amstrada.....


    Czemu u mnie nikt nie wywala kompow ? chyba pojde po smietniku pomyszkuje....

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. Dzieciakom mojej siostry ciotecznej jakiś znajomy niedawno przywiózł "złoma" z P166 ... , zartie 22/06/03 00:03
      ... kontrolerem Adapteca, dyskiem 4 GB, CD-ROM-em i streamerem SCSI, do tego monitor 17" Sony. Niektórzy mają dobrze zaopatrzone śmietniki ;-(

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  5. To była maszyna , rokitka 21/06/03 20:49
    Dawno, dawno temu... posiadałem najpierw CPC 464 z wbudowanym magnetofonem. W tedy to się dopiero pogrywało, kumpli tyle, że w pokoju nie było już miejsca. Potem był CPC 6128 plus dodatkowa stacja dysków 5,25 cala, ponieważ 3 calowe były zaprzeproszeniem kur...sko drogie (1 sztuka tyle co 10 dużych). Zanim pozbyłem się całości dorobiłem się około 300 dyskietek, to było prawie wszystko co wyszło do 1988 roku.
    PS. Załyję, że go sprzedałem, teraz w gablocie stałby podświetlony.

    Co ja tutaj robię?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL