Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4726 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy da sie podloczyc?? , dynio 21/06/03 18:57
czesc da sie podlaczyc zwykle DVD do kompa zyby bylo mozna ogladac filmy i jak to mozna zrobic mam karte winfast GF4 TI 4200 A280LE 64MB narka

ATHLON 1700XP+@2600 EPOX 8rda+
WINFAST TI4200 DDR512
3DMARK2001 12590

  1. masz wejście w tej karcie to bez problemu , Maverick 21/06/03 19:16
    powinno pójść. soft też pewnie masz a jak nie to jakimś Ulead'em dasz radę :)

  2. tak i nie , SHARY 21/06/03 20:53
    jezeli chcesz podlonczyc zwykly stacjonarny odtwazacz plyt DVD to niestety ale cie zmartwie tak sie nieda :D
    chyba ze masz jakis magiczny odtwarzacz ktory ma z tylu wejscie 40pin na tasiemke :))))
    do kompa mozesz jedynie podlonczyc ten odtwarzacz poprzez wyjscie antenowe lub czincz,
    wtedy mozesz ogladac filmy na monitorze :D
    ale po co skoro ten odtwarzacz zostal skonstruowany do ogladania ich na 29cal i televizorach ??

    1. dlatego , Zryty_Berecik 21/06/03 23:09
      zmieniłem zdanie i juz nie chce stacjonarnego DVD tylko komputerowe
      mam kompa ( jak w podpisie ) z 19" monitorem + Amplituner Yamaha RX-V 430
      nie mam TV w pokoju
      lepszym wyborem bedzie komputerowe DVD
      jak sie nie ma TV min 28" porzadnego to dvd stacjonarne chyba nie ma sensu....

    2. ale można nie mieć tv a mieć DVD stacjonarne przecież , Maverick 22/06/03 00:20
      a że jego grafika ma VIVO to da sobie radę pooglądać :-D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL