Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4721 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

BAD SECTOR :Reanimacja ! , SHARY 21/06/03 20:01
Witam
wiem ze problem bad sectorow byl juz bynajmniej z 10 razy omawiany bo ogladalem archiwum, ale po 20 min szukania nieznalazlem odp na to czego szukalem.
Jak najlepiej usunac bady i co mnie bardzieuj interesuje to czym sie roznia te sposoby.

1. Slyszalem ze najpewniejszym sposobem na usuniecie badow jest Low Level Format. taka opcje widzialem tylko BIOS-ie starego EPOX-a i jakims jakims sofcie ktorego nazwy niepamietam. jak mozecie to podajcie nazwe tego softu..
slyszalem tez ze LLF znacznie obniza zywotnosc dysku, jak znacznie ?

2. Slyszalem tez ze ponoc jak na hdd przeprowadze grontowny scan Scandiskiem to on sam "zamknie"zle sektory,
ale czy po takim zamknieciu te sectory beda dalej widziane podczas skanowania hdd albo podczas format -owania ?

Jak usunac bady tak zeby niebyly widoczne podczas skanowania Scandiskiem lub formatowania w dosie ?

CZy da sie zrobic cos zeby ilosc badow sie niepowiekszala ?

Ja mam bady na Segacie 1 GB ale sa one w ostatnich 200mb HDD, wiec zrobilem 1 partycje 800mb i pozbylem sie badow..

ale z checia odzyskal bym chociaz z 100mb utraconego miejsca.

pozdro

  1. mocny , Msi(3D) 21/06/03 20:17
    ten dysk twoj lol

    Athlon2500xp@3200xp ,HyperX@400
    5,2,2,2 ,EPoX 8RDA3G,Hercules
    9800PRO 455/385 WD800JB

    1. zastepczy :D , SHARY 21/06/03 20:37
      w zeszly poniedzialek kupilem takiego WD jak twoj, ale w 4 dni padl a z nim moje dane :(
      tego sie niespodziewalem
      ten jest zastepczy i chcialem go jaks hmmm podrasowac, zwiekszyc pojemnosc :)

  2. hehe , Msi(3D) 21/06/03 20:42
    no niezle dostaje od wlasciciela :P

    Athlon2500xp@3200xp ,HyperX@400
    5,2,2,2 ,EPoX 8RDA3G,Hercules
    9800PRO 455/385 WD800JB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL