GTA:Vice City - jak przejść misję z rozwożeniem narkotyków (MR.WHOOPIE)?? , Jaceqp 23/06/03 19:59 Witka all...
Mam problem. Kiedy się ta misja kończy? Pojeździłem po deptaku plażowym i ubiłem równo 100 transakcji. Qmpel mi mówił, że u niego chyba trzeba było 50 lub 60. Myślałem że jak dobije do 100 to będzie to definitywny koniec. A tu jednak lipa. Aha, i o co chodzi w tym ostatnim zdaniu omawiającym tą misję (coś o dealerach - może czegoś nie wykonałem i dlatego misja nadal trwa) ?? ??