Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:51
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30351 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Creative Inspire 5.1 5300 - GŁOŚNIK CENTRALNY - problem , vamp 24/06/03 00:11
podczas sluchania MP3-ek z glosnika centralnego (w zestawie Creative Inspire 5.1 5300) nie wydobywa się żaden dźwięk:(dla wyjasnienia wszystko jest sprawne, poniewaz podczas testu zestawu (tam gdzie taka pani sobie mowi i dzwiek leci sobie wtedy z odpowiedniego glosnika;) wszytko jest OK, dzwiek z centralnego jest jak nalezy.

Wobec tego chcialbym się zapytac czy podczas sluchania muzyki z MP3 z glosnika centralnego ma sie wydobywac jakiś dźwięk (jeśli tak to jak to się ustawia, jakies sterowniki dodatkowe, pluginy) czy może głosnik ten jest używany tylko podczas gier, dvd...???? pomożcie:(

  1. mam rowniez 5300 , Wedrowiec 24/06/03 00:13
    i rowniez mi nie gra.... pytalem sie o to, podobno jakies filtry AC3 trzeba wgrac, ja to olalem -2 przednie stoja po bokach monitora wiec i tak centralny mi niepotrzebny do mp3 :>

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. jezeli masz , Mackie Messer 24/06/03 02:20
    muze nagrana w sytemie przestrzenym to glosnik powinien dzialac. Jezeli to standartowa mp3 to nic nie powino isc. Co najwyzej jakies buczenie. Co inego jezeli masz jakas gierke z sstemem przzestrzenym albo film dolby digatal. To wtedy glosnik dziala. Innaczej jest on nie wykorzystywany. Nie przejmuj sie. Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  3. nic nie usłyszysz , BrUcE_609 24/06/03 19:37
    dopuki nie będziesz miał
    a)odpowiedzniego patcha ac3
    b)mp3'jki nagranej w super jakości w systemie surround (ja nie mam żadnej takiej w zestawie 4500)
    c)filmów w takim samym systemie...bo centralny glosnik jest do dialogów głównie

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL