Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30570 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firma kom-net . Opinie . Wroclaw , mateusz 24/06/03 10:16
Witam . Na moim osiedlu ( kosmonautow , wroclaw ) siec osiedlowa zaklada firma Kom-net . Czy ktos ma z nia do czynienia ? Z jej grafika wynika ze czesc osiedla powinna byc juz podlaczona .

  1. a wiec , rrafaell 24/06/03 12:49
    obcinaja transfer do 30 kB/s jezeli nie od razu, to po jakims czasie. Pingi sa duze, byc moze to zalezy od poszczegolnej sieci. Nie blokuja portow. Abonament waha sie kolo 50 zl/m-c. Zewnetrzen IP kosztuje dodatkowo 100 zl/m-c :-( Mozna przekierowac porty. Jak masz jeszcze jakies pytania do pisz.

    Użytkownicy wszelakich
    procesorów
    łączcie się. :-)

  2. a sa jakies ograniczenia transferu ? , mateusz 24/06/03 13:00
    a sa jakies ograniczenia transferu ? jakies wieksze awarie ? ip zewnetrzne nie potrzebuje . Przekierowanie portow na np emula jest od razu czy trzeba sie o to prosic ?

  3. napisalem , rrafaell 24/06/03 13:08
    ze obcinaja transfer do 30 kB/s. O przekierowanie musisz poprosic. Taka przyjemnosc kosztuje 15 zl/m-c za port bez ograniczen i 5 zl/m-c za ograniczenie do 1 GB/m-c Ale to musisz sprawdzic.

    Użytkownicy wszelakich
    procesorów
    łączcie się. :-)

  4. chodzilo mi o inne ograniczenie , mateusz 24/06/03 13:24
    chodzilo mi o inne ograniczenie a mianowicie np max 10 GB/mc, a jak sciagne wiecej to odlaczaja lub zadaja dodatkowych oplat

    1. nie , rrafaell 24/06/03 13:27
      nie ma takiego ograniczenia, ale nie ludz sie, nie sciagniesz tyle w miesiac.

      Użytkownicy wszelakich
      procesorów
      łączcie się. :-)

      1. korekta , rrafaell 24/06/03 13:29
        tzn. trzeba miec wlaczonego kompa 24/h aby osiagnac taki wynik

        Użytkownicy wszelakich
        procesorów
        łączcie się. :-)

        1. ok dzieki , a wiec nie jest tak zle , mateusz 24/06/03 13:37
          ok dzieki , a wiec nie jest tak zle

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL