Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 32635 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aparat Fotograficzny MINOLTA , NikiLauda 24/06/03 17:01
Cześć. Pisze o tym co przeżyłem z firma Minolta. Ta firma to syf totlany. Miałem aparat za 350 zł z zoom. był zepsuty od poczatku tzn. nie otwierała się migawka. dałęm to do naprawy bo wymienić sie nie da. Po 0.5 roku znowu to samo. raz robi zdjęcia a raz nie. To powiedzieli mi że to tak sie psuje w każdym aparacie. Powiem wam tak syf i szajs. MINOLTA to firma do ścieku. bleeee

  1. tez , Zryty_Berecik 24/06/03 17:31
    słyszałem ze minolty sie psują
    ale chyba te z niższej pułki

  2. to za kazdym razem dawaj do wymiany , vector 24/06/03 17:44
    z tego co wiem to jak ci sie zepsuje 3 razy to za 4 razym przysluguje ci wymiana na nowy lub zwrot kasy
    ja mam Canona z zoomem i datownikiem, duzo nie kosztowal jak na canona, a jest (jak na razie) nie zniszczalny

  3. a za , hillel 24/06/03 18:46
    350 zł to czego się spodziewałeś?? dimage 7hi ????

    Gods Made Heavy Metal

    1. bez przesady , vector 24/06/03 18:51
      moj 1.5 roku temu kosztowal ok 500 zl
      ale troche chyba tez sie placi za marke
      mozesz stwierdzic ze za 100zl to jest szajs ale wydajac 350zl nalezy chyba oczekiwac dobrego produktu

      1. za 300 , Kamil_W 24/06/03 21:43
        zl to mozesz sie spodziewac plastikowej wydmuszki, niezaleznie od tego czy kupiles Minolte, Canona czy Nikona czy Olympusa, czy Bog wie jeszcze co. Kupiles wydmusze, to i masz takie efekty za jakie zaplaciles.

        i might fight this sickness, find a
        cure...

        1. ale to chyba nie do mnie, ja kupilem za 500zl i jestem zadowolony , vector 24/06/03 21:48
          wiem ze sa lepsze
          no ale kazdy kupuje to na co go stac

          pewnie ze bym wolal aparat co kosztuje np. 2000zl ale co zrobic jak mamony brak

          1. o tu , Kamil_W 24/06/03 23:22
            mialo byc ;) Chodzi o to, ze kupil gosc produkt low end, a spodziewa sie jakosci high endowej!

            i might fight this sickness, find a
            cure...

  4. jasne , Kamil_W 24/06/03 23:21
    sorki ;)

    i might fight this sickness, find a
    cure...

  5. bo minolte to sie kupuje samo body za co najmniej 1500 , Wasabi 25/06/03 00:08
    to jak z Canonem
    tanie modele to szajs drogie high end ;]
    z minoltoa tak samo z tanich i dobrych to uzywana praktica LX np ;] aparat nie do zdarcia ;]

    Nothing to see here

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL