Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 32639 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] akumulator w nokii , vector 24/06/03 18:23
mam nokie 3310 ok 1.5 roku i standart baterie Ni-MH.
ostatnio dziwne rzeczy sie dzieja. np. mam 3 kreski (na 4 max) i gdy gadam to mi sie wylacza. albo mam 3 kreski gadam i zostaje jedna, a po czasie znow sa 3. czy to znak ze bateria jest juz calkiem do d**y? slyszalem ze mozna baterir regenerowac, gdzie takich firm szukac?
no i czy to normalne ze tak mi sie bateria sprawuje?

  1. to znaczy ze zywotnosc baterii dobiegla konca , Bodhi 24/06/03 18:32
    nie wiem jak jest z regeneracja baterii i czy warto ale juz za 30 zl kupisz do tego modelu bateryjke li-ion 1000mAh (oryginal Nokia) na Allegro :)

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

    1. ale chyba uzywana , vector 24/06/03 18:41
      to raczej nie warto bo nie wiadomo czy onia dbano czy ja zylowano.
      ja za kazdym razem moja rozladowywalem az byla zerowa i nie dalo sie jej wlaczyc. nigdy lub prawie nigdy nie ladowalem jak miala 1 lub 2 kreski.

      1. no to patrz... , Bodhi 24/06/03 19:57
        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14255362

        Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
        do swojego poziomu i pokona
        doświadczeniem.

  2. to nie wina baterii... (i jescze mam pytanko o PLUSa) , Chrisu 24/06/03 19:47
    zmieniłem i po niecałym miesiącu to samo... To raczej nie wina baterii. To podobno układ odpowiedzialny za (hmm za co?). Naprawa kosztuje (znów podobno) 50 zł...
    Niecałe 2 lata temu podpisywalem umowę (abonament). Teraz sobie przypomniałem, że gość (dealer) mówił, że po roku jak pójdę do serwisu to ZA DARMO zdejmą mi SIM Locka. Wydaje mi się tylko czy tak jest? I co mam wziąć ze sobą???

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. prawdopodobnie tak , vector 24/06/03 20:01
      bo moja zona ma taka sama komorke ktora ma podobny wiek. i na obu akumulatorach robi mi sie to samo. mojej zonie dluzej trzyma.
      na poczatku myslalem ze to bateria (dziennie przegaduje na komorce ok 30-45 min.
      wiec o co sie pytac jak bede chcial ja naprawic?

  3. jutro albo pojutrze , Chrisu 24/06/03 20:26
    idę ze swoja. Więc jakbym zapomniał to odezwij się na @.
    P.S. Nie wiem czy zdążę pójść bo muszę się wylogować z akademika i nie wiem ile czasu bede miał...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. oczywiście wymeldować , Chrisu 24/06/03 20:26
      nie wylogować ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    2. no i byłem :) , Chrisu 25/06/03 23:28
      gość zrobił badanie baterii w jakims urządzonku. No i co? Bateria do wymiany :(. Dobrze że mam gwarancję na rok. Co jest ważne. Zmiana baterii powinna pociągnąć za sobą zmianę softu na najnowszy...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL